Plus wprowadza do swojej oferty platformę edukacyjną Squla

Sieć komórkowa Plus wprowadza do swojej oferty platformę edukacyjną Squla, która adresowana jest do dzieci w wieku 3-12 lat i ma za zadanie ułatwić naukę dzięki połączeniu jej z zabawą. Czym dokładnie jest platforma edukacyjna Squla i co ułatwia?

Squla to nowoczesna platforma edukacyjna, dzięki której dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania. Sprawia, że nawet nielubiane przedmioty szkolne stają się atrakcyjne, a nauka przez zabawę i w sposób odpowiedni dla każdego dziecka oraz indywidualnie dostosowanym tempie powoduje, że można osiągać jeszcze lepsze wyniki w szkole i jeszcze mieć z niej przyjemność.

Platforma Squla jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-12 lat i obejmuje ponad 60 tysięcy zadań, quizów ze wszystkich przedmiotów szkoły podstawowej oraz edukacji przedszkolnej. Dzięki Squla dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki, przyrody, historii i społeczeństwa, języka angielskiego, języka niemieckiego, muzyki i plastyki, zajęć technicznych i komputerowych, edukacji społecznej oraz kompetencji XXI wieku.

Klienci sieci Plus mogą wybierać spośród trzech rodzajów abonamentów, a płatność za usługę jest dołączana do rachunku za usługę telekomunikacyjną:

  • Abonament roczny z płatnością za cały rok z góry w wysokości 14,99 zł miesięcznie,
  • Abonament trymestralny z płatnością za trzy miesiące z góry w wysokości 18,99 zł miesięcznie,
  • Abonament miesięczny za 24,99 zł płatny z każdą fakturą,

i przy wyborze każdego z nich dodatkowo jest jeden miesiąc korzystania z usługi gratis.

Źródło/Fot: Plus, Squla / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o