MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii Pozostałe

Plus wyciąga rękę po klientów mBank Mobile

mBank Mobile logoJak wiadomo wraz z końcem bieżącego miesiąca do historii przejdzie pierwszy w Polsce MVNO – mBank Mobile, który to ogłosił zakończenie swojej działalności. Na stronie internetowej operatora oprócz informacji na temat zakończenia działalności można też znaleźć promocję, jaką specjalnie dla aktualnych użytkowników mBank Mobile, zmuszonych do poszukiwania nowej sieci aby móc zachować swój numer, przygotowała sieć Orange. Tymczasem ze specjalną ofertą do klientów mBank Mobile wyszedł też Plus.

Jak można przeczytać w komunikacie prasowym sieć Plus przygotowała dla klientów mBank Mobile specjalną ofertę, której szczegóły przedstawiamy poniżej.

Klienci, którzy wybiorą jedną z ofert prepaid „Plus na kartę bez limitu” lub „Plush na kartę bez limitu” otrzymają:

  • bonus 240 zł przez rok (20 zł do każdego zasilenia powyżej 30 zł przez 12 miesięcy),
  • promocję Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych na 15 dni za darmo.

Promocja trwa od 18 do 30 listopada br, a klienci nie płacą oczywiście za wydanie nowej karty SIM.

Teraz ważna informacja zwłaszcza dla osób, które nigdy nie przenosiły numeru. Pojawiały się pytania Czytelników w tej sprawie, więc nieco wyjaśnień. To, że mBank Mobile działał na zasięgu sieci Plus nie oznacza, że klient migrujący do którejkolwiek oferty sieci Plus nie musi wymieniać karty SIM na nową. Wymiana karty SIM wymagana jest każdorazowo przy zmianie operatora. Przypominamy również użytkownikom mBank Mobile, że nie należy z przeniesieniem numeru czekać do ostatniej chwili. Zwłaszcza podczas zamiaru przeniesienia numeru do sieci MVNO zalecamy rozpoczęcie tego procesu najpóźniej tydzień przed zakończeniem świadczenia usług przez mBank Mobile.

Więcej informacji o nowej ofercie Plusa dedykowanej klientom mBank Mobile oraz regulaminy można znaleźć tutaj.

Źródło: Plus

Fot: mbankmobile.pl

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x