PlusH na kartę – nowa oferta sieci Plus (SZCZEGÓŁY)

PlusH na kartę – nowa oferta sieci Plus (SZCZEGÓŁY)

8 września 2014 21 przez mvno-gsm.pl

Potwierdziły się wcześniejsze informacje o starcie nowej oferty sieci Plus (o szykującym się starcie Plusha pisaliśmy tutaj). Nowa oferta nazywa się Plush na kartę. Spoglądając na nazwę, logo oraz kampanię promocyjną wyraźnie daje się zauważyć, że nowa marka adresowana jest przede wszystkim do młodych.

10665148_1445885982303013_1426330202729001739_n

Nowy produkt Plusa identyfikuje pluszowa maskotka – Plush. Działa już również strona internetowa nowej marki – www.plushbezlimitu.pl , na której jutro mają pojawić się szczegółowe informacje.

www plush

Potwierdziły się również nasze przypuszczenia, że atak hakerski (na profilu FB Plusa) był tylko zaplanowaną i bardzo oryginalną akcją promocyjną nowej oferty.

Nowy produkt sieci Plus to oferta na kartę, która zawiera gotowe zestawy usług, w której mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet.

Na stronie biura prasowego sieci Plus pojawiły się już szczegóły oferty Plush na kartę. Jak informuje operator, Plush to propozycja dla osób, dla których najważniejszy jest nielimitowany kontakt ze wszystkimi oraz stały dostęp do Internetu w swoim telefonie. To gotowe, najtańsze na rynku zestawy usług, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci nie muszą się ograniczać – mogą korzystać bez limitu z tego co wybrali i bez konsekwencji i obaw o wysokie koszty.

Dla tych, którzy chcą mieć wszystko, do wyboru są:

  1. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i pakiet 0,5 GB Internetu za 35 zł na 30 dni
  2. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 30 zł na 30 dni.
  3. Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 25 zł na 30 dni.

Dla tych, którzy potrzebują Internetu i dużo SMS-ują, do wyboru są:

  1. Pakiet 2 GB na Internet, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 9 gr/min do wszystkich sieci komórkowych za 20 zł na 30 dni.
  2. Pakiet 2 GB na Internet i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 15 zł na 30 dni.

Na start nowej oferty przygotowane są nowe startery, na których po doładowaniu za 30 zł można przez 5 dni za darmo testować „zaszyte” usługi. Za darmo na nowych starterach są również mobilny Facebook i Instagram, a jedynym warunkiem, by z tego korzystać jest aktywne i dodatnie konto.

Każdy chętny może skorzystać z nowej oferty „Plush na Kartę”, wystarczy tylko:

  • przenieść swój numer do „Plush na Kartę” i zyskać aż 240 zł (przy pierwszych 12 doładowaniach za minimum 30 zł jest bonus aż 20 zł dodatkowo extra),
  • za pomocą kodu *147*19# zmienić obecną taryfę na „Plush na Kartę bez limitu”.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie można nabyć ofertę Plush na kartę. Spodziewać się można, że startery będą dostępne na stronie internetowej, jednak niewykluczone, że oferta będzie do nabycia również w salonach Plusa, czy w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju (podobnie jak marka Orange – NJU Mobile). Jednak na potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam poczekać najpewniej do jutra.

Jutro (tj. 9 września b.r.) rozpocznie się ogólnopolska kampania reklamowa “Plush na Kartę”. Startuje ona wraz z wejściem oferty i pojawi się w telewizji, internecie, kinie, prasie, na nośnikach zewnętrznych oraz materiałach POS.

Pełny komunikat prasowy dotyczący nowej oferty można przeczytać tutaj.

Źródło: Plush, www.facebook.com/BEZKONSEKWENCJI, biuroprasowe.plus.pl

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę sieci Plus - Plush na kartę:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***