Poznaj MVNO

Nowość!!!

Startuje specjalny cykl, dzięki któremu czytelnicy serwisu MVNO-GSM.PL mogą bliżej poznać działających na polskim rynku operatorów wirtualnych (MVNO).

Chcemy, aby nasi czytelnicy odważniej spojrzeli w stronę ofert operatorów wirtualnych. Cykl nasz szczegółowo przedstawi nie tylko oferty poszczególnych operatorów, ale również pozwoli zapoznać się z dodatkowymi, dotychczas mało znanymi, usługami pozwalającymi dodatkowo obniżyć wydatki na telefon. Pozwoli to również na zapoznanie się z dotychczas nieznanymi lub mało znanymi markami telekomunikacyjnymi działającymi na polskim rynku.

Najatrakcyjniejsze – według nas – dla naszych czytelników będzie to, że o swoich sieciach i ofertach, jak również planach na przyszłość, opowiadać będą sami operatorzy.

Cykl nie jest sponsorowany przez żadnego z operatorów, wszelkie informacje o ofertach operatorów staramy się prezentować w sposób maksymalnie obiektywny.

Dziękujemy pierwszym operatorom, którzy zgodzili się odpowiedzieć na kilka prostych pytań, uatrakcyjniając tym samym nasz pomysł. Mamy nadzieję, że zgodzą się również kolejni, gdyż uważamy, że należy informować czytelników o istniejących na rynku alternatywach i wierzymy, że operatorzy MVNO sądzą podobnie.

Oferty operatorów będziemy starać się publikować co tydzień (zależy od współpracy z operatorami).

Zapraszamy!!!

Aby zapoznać się bliżej z operatorem MVNO i jego ofertą, wybierz go z poniższej listy.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x