Podwajane doładowania na Święta w Heyah na kartę i T-Mobile na kartę

Operatorzy wkraczają powoli w okres świąteczny. Teraz wszyscy nowi i obecni użytkownicy oferty prepaid w T-Mobile mogą skorzystać z promocji „Podwójne doładowanie” – zarówno klienci pakietów Smart w Heyah, jak i korzystający z oferty T-Mobile na kartę. Promocja rozpoczyna się dzisiaj, tj. 3 listopada i potrwa do 31 grudnia 2015 roku.

Użytkownicy taryf Smart w Heyah na kartę oraz T-Mobile na kartę mogą już poczuć świąteczny klimat dzięki promocji „Podwójne doładowanie”, która potrwa do końca tego roku.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80404, a po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej dołączenie do oferty – doładować konto jednorazowo za 10 zł lub więcej w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia otrzymania SMS-a, a operator podwoi kwotę doładowania (maksymalnie do 150 złotych). Promocyjne doładowanie w ramach świątecznej oferty nastąpi w postaci tzw. Ekstra Złotówek.

lp_podwojne_v3 T-Mobile

Dodatkowo korzystający z promocji użytkownicy, którzy jeszcze nie korzystają z pakietów internetowych, otrzymają od T-Mobile dodatkowy bonus – paczkę Internetu na 5 dni.

UWAGA!!!

Niestety, aktywacja promocji jest równoznaczna z aktywowaniem cyklicznych, czyli samoodnawialnych płatnych pakietów dodatkowych. Aby uniknąć niechcianych kosztów, należy w porę je wyłączyć.

Wysłanie przez użytkownika Heyah lub T-Mobile na kartę wiadomości SMS o treści TAK na numer 80404 oznacza jednocześnie włączenie pakietu:

  • dla Użytkowników Heyah korzystających z taryf Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa oraz Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz Hot włączany jest pakiet „Pakiet Internetowy 50 MB na próbę na 5 dni”, a następnie za 5 złotych z VAT na każde 30 dni.
  • dla Użytkowników Heyah korzystających z taryfy Dniówka  oraz Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii włączany jest pakiet „Internet 250 MB na próbę na 5 dni”, który następnie będzie kosztować 6 złotych z VAT na każde 30 dni.

Włączenie pakietów „Pakiet Internetowy 50 MB na próbę na 5 dni” oraz „Internet 250 MB na próbę na 5 dni” nastąpi w dniach od 3 listopada do 5 stycznia 2015 roku oraz zostanie potwierdzone wiadomością SMS.

Więcej informacji na temat ofert na kartę oraz szczegóły dotyczące najnowszej promocji znajdują się na stronie www.heyah.pl oraz www.t-mobile.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
s
s
4 lat temu

Czyli promocja jak w Plusie. 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x