Podwójny prezent na święta, czyli świąteczne zestawy w ofercie JA+ Abonament

Telewizory ze smartfonami to specjalne zestawy, dzięki którym można sprawić prezent sobie i swoim najbliższym wybierając ofertę JA+ Abonament w Plusie. To wymarzone prezenty pod choinkę, a do tego smartfony w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i jedyna na rynku oferta najlepszego wideo w Internecie – Telewizja Internetowa IPLA oraz HBO GO dostępne, tak jak klienci lubią i tam, gdzie mają na to ochotę.

W świątecznej promocji Plusa można między innymi znaleźć gotowe już zestawy sprzętów firm LG oraz Samsung, na które składają się telewizor smart i smartfon LTE. Wszystko to dostępne w JA+ Abonament w ofercie elastycznej z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 5 GB Internetu.

Zestaw sprzętów firmy LG, na który składają się smart telewizor 49 cali LG 49LH570V oraz smartfon LG X Power z długim czasem pracy na jednym ładowaniu i wspomnianą ofertą elastyczna JA+ Abonament można mieć łącznie za 110 zł miesięcznie (w smartDOM 90,01 zł). Natomiast zestaw Samsunga, czyli zaawansowany technologicznie smart telewizor 55 cali SAMSUNG UE55KU6100 z zakrzywionym ekranem oraz smartfon Galaxy J5 w ofercie elastycznej JA+ Abonament jest dostępny łącznie za 147 zł miesięcznie (a w programie smartDOM za 127,01 zł).

Wśród prezentów od Plusa na święta w ofercie JA+ Abonament znalazły się również między innymi:

• Samsung Galaxy A5 (2016) za 79,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (60 zł w smartDOM),

• Sony Xperia XA za 69,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (50 zł w smartDOM),

• HUAWEI P9 Lite za 72,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (53 zł w smartDOM),

• HUAWEI Honor 7 Lite za 69,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (50 zł w smartDOM).

Oferta Plusa to także wyjątkowa i najbardziej zróżnicowana na rynku oferta wideo. Na promocyjnych zasadach klienci mogą korzystać z Telewizji Internetowej IPLA i oglądać blisko 40 różnorodnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu. Jako jedyni mogą też oglądać najnowsze filmy i kultowe seriale dzięki usłudze HBO GO dostępnej z abonamentem telefonicznym.

Źródło/Fot: Plus

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o