Podwojone pakiety #PÓŁDARMO w Virgin Mobile Polska

Od teraz klienci korzystający z oferty #Freemium w sieci Virgin Mobile Polska aktywując dowolny dodatkowy pakiet minut, sms-ów i danych otrzymają podwojone zawartości tychże pakietów za tę samą cenę. Aktywując dowolny pakiet za tę samą cenę jego zawartość zostanie podwojona. Dla przykładu aktywując pakiet 30 minut za 3 zł klient otrzyma dodatkowe 30 minut, czyli łącznie 60.

Taka sama sytuacja dotyczy pakietów SMS, internetu oraz All in One. Ważność każdego z pakietów wpisuje się w cykl ważności #FREEMIUM. Podwojenie nie obejmuje promocyjnych pakietów Internetu 1 GB za 2 zł oraz 10 GB za 10 zł.

#FREEMIUM jest jedyną na rynku, zupełnie darmową ofertą na kartę. W każdym miesiącu przyznawany jest darmowy pakiet minut, sms-ów i internetu (30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB). Dodatkowo klient może aktywować inny (dodatkowy) pakiet ze wszystkimi usługami lub np. tylko Internet z oferty za #PÓŁDARMO. Jeśli nie aktywuje sobie żadnego pakietu, to Virgin Mobile i tak przyzna darmowy, podstawowy pakiet do wykorzystania.

Teraz oferta #FREEMIUM jest bardziej atrakcyjna. Podwojenie pakietów za #PÓŁDARMO do tej oferty w połączeniu z niską opłatą pozwalają jej użytkownikom na elastyczne i bezproblemowe korzystanie z usług telekomunikacyjnych.

Jak skorzystać z podwojonych pakietów #PÓŁDARMO?

Dowolny pakiet minut, SMS-ów, internetu czy All in One można aktywować korzystając z kodów USSD. Odpowiedni kod należy wpisać w telefonie i zatwierdzić przyciskiem połączenia. Lista pakietów wraz z kodami aktywacyjnymi dostępna jest na stronie operatora.

UWAGA!!!

Należy pamiętać, że ważność pakietów dodatkowych wpisuje się w ważność podstawowego (darmowego) pakietu #FREEMIUM, zawierającego 30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB. Najlepiej więc unikać dokupowania dodatkowych pakietów na krótko przez końcem ważności pakietu podstawowego, gdyż możemy nie zdążyć ich wykorzystać, przez co przepadną.

Promocja podwajająca pakiety #PÓŁDARMO obowiązuje do odwołania.

REGULAMIN

REGULAMIN “Pakiet Freemium”

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JacekKania22Sabonrasso Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
rasso
Gość
rasso

średni czas odebrania telefonu przez CMOK to 1h więc bardzo źle ale poza tym sieć na Plus.
Polecam! Najlepsza oferta dla niewymagających do 10zł.
Niech w nowym roku tylko jakość i mnogość usług będzie konkurencją!

Sabon
Gość
Sabon

Super sprawa, ja sobie właśnie teraz w takim razie w Virgin Mobile dobiorę i za 10 zł to all in one i będę miał dwa razy tyle i rozmów i smsów i Internetu- bardzo rozsądna promocja

ania22
Gość
ania22

Mnie Virgin bardzo kupiło , od roku, jestem w tej sieci i nie mam na co narzekać. myślę że jedna z lepszych sieci na ten moment w Polsce, z resztą za granicą też jest bardzo popularna.