Pogoń Mobile – do każdego abonamentu piłka z podpisami całego zespołu Pogoń Szczecin

Nowa sieć komórkowa Pogoń Mobile przygotowała promocję, która ucieszy fanów Pogoni Szczecin, czyli klubu stojącego za nowym MVNO w Polsce, powstałym we współpracy z NEXT Mobile. Kupując abonament można otrzymać w prezencie piłkę z podpisami całego zespołu Pogoni Szczecin.

Piłka z podpisami całej drużyny Pogoni Szczecin będzie dodawana do każdego zakupionego w czasie trwania promocji abonamentu, tj. w dniach 23 grudnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r. Piłka będzie do odbioru w siedzibie klubu do 29 lutego b.r. i będzie można ją odebrać na podstawie złożonego zamówienia.

Zamówienia na plany abonamentowe Pogoń Mobile można składać na oficjalnej stronie internetowej operatora pod adresem www.pogonmobile.pl.

Pogoń Mobile to efekt współpracy klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin oraz sieci NEXT Mobile, która współtworzy już takie sieci, jak Globitel Mobile, Arreks Mobile, Universal Mobile oraz Viva! Mobile. Rozwiązania proponowane przez NEXT Mobile pozwalają każdemu na założenie w prosty sposób sieci komórkowej.

Sieci komórkowe założone we współpracy z NEXT Mobile, w tym również Pogoń Mobile, działają w oparciu o zasięg sieci Plus.

Źródło/Fot: Pogoń Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x