Ponad 8 000 odsłon w niespełna miesiąc! Dziękujemy!!!

Logo profil FB najnowsze_Mobile1Serwis MVNO-GSM.PL w niespełna miesiąc zanotował ponad 8 000 odsłon! To olbrzymi sukces biorąc pod uwagę fakt, że serwis wystartował przy symbolicznych nakładach finansowych, a promowanie strony i jej stopniowe pozycjonowanie rozpoczęło się dopiero w połowie marca.

Mamy aktualnie ok. półtora tysiąca czytelników, z których większość regularnie odwiedza nasz serwis, którego popularność stale rośnie.

Nasi czytelnicy to ludzie młodzi i aktywni. Przeważająca większość naszych czytelników to osoby w wieku 18-44 lata. Czytają nas ludzie młodzi, aktywni i wykształceni, którzy poszukują alternatywnych i innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych na polskim rynku.

wiekDane: Google Analystics

Serwis MVNO-GSM.PL powstał ponad miesiąc temu z myślą o wzmocnieniu zainteresowań innowacyjnymi i alternatywnymi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi. Skupiamy się głównie na informowaniu o aktualnych ofertach wszystkich wirtualnych operatorów telekomunikacyjnych (MVNO) działających na polskim rynku oraz ich promowaniu. Chcemy, aby polscy użytkownicy odważniej spojrzeli na innowacyjne i często o wiele tańsze propozycje, pozwalające znacząco obniżyć wydatki na telefon i internet. Poza informowaniem o ofertach operatorów wirtualnych, prezentujemy również oferty odrębnych marek telekomunikacyjnych, będących własnością działających w Polsce operatorów infrastrukturalnych (T-Mobile, Orange, Play, CenterNet). Są to NJU Mobile, Heyah, Red Bull Mobile, TuBiedronka oraz wRodzinie. Skupiamy się również na prezentowaniu i upowszechnianiu informacji o Bezpłatnym Dostępie do Internetu, jaki oferuje w Polsce spółka Aero2.

Pomysł założenia serwisu zrodził się niedawno. Przeglądając działające już w Polsce serwisy branżowe z trudem można znaleźć zawsze aktualne informacje o wszystkich nowościach i promocjach wszystkich działających w Polsce operatorów telekomunikacyjnych (mało kto wie, że marek takich jest obecnie ponad 20!). Większość działających w Polsce serwisów skupia się przede wszystkim na nowoczesnych technologiach i ofertach tylko głównych sieci (Orange, T-Mobile, Plus i Play), pozostawiając niewiele miejsca mniejszym graczom, a często wcale.

Nasz serwis stara się informować o wszystkich ofertach i promocjach, przy czym nierzadko informujemy o nich jako jedyni.

Wspieramy również użytkowników operatorów MVNO (oraz odrębnych marek sieci infrastrukturalnych) oraz osoby zainteresowane tego typu ofertami pomagając w zakupie startera, doładowaniu konta, zarządzaniu usługami i promocjami, itp.

Chcemy być miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i dzięki temu obniży swoje wydatki a ponadto dostrzeże nowe możliwości, jakie daje dziś telefon czy internet.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku – facebook.com/mvnogsm.

Cieszymy się, że nas serwis spotkał się z zainteresowaniem i sympatią internautów, jak i operatorów. Mamy nadzieję, że rosnąca popularność pozwoli nam na dynamiczny rozwój, dzięki czemu będziemy jeszcze bardziej innowacyjni 🙂

DZIĘKUJEMY!!!

🙂

2 komentarzy do “Ponad 8 000 odsłon w niespełna miesiąc! Dziękujemy!!!

 • 28 marca 2014 at 13:56
  Permalink

  Gratuluję 🙂 Wszystko ok, tylko dawajcie więcej fajnych newsów ;p

  Odpowiedź
 • 28 marca 2014 at 13:59
  Permalink

  Możecie rozważyć również pisanie o promocjach głównych sieci. Na pewno nie zaszkodzi, a treść strony tylko zyska na wartości.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz