#Pozdromocni – nowa akcja Mobile Vikings

W odpowiedzi na coraz częściej spotykane fale hejtów, zobojętnienie wobec drugiej osoby i szerzący się chłód, Vikingowie postanowili zatroszczyć się o naszą dobrą komunikację – taką informację przekazała dziś sieć Mobile Vikings Polska ogłaszając, że 11 grudnia b.r. startuje akcja #Pozdromocni, której dopełnieniem jest uruchomiona aplikacja na Facebooku operatora. Do współpracy przy realizacji kampanii została zaproszona Krystyna Czubówna oraz Robert Gonera.

Przy realizacji kampanii zależało nam, aby w przystępny sposób przedstawić jej założenia i treść. Zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy Krystynę Czubównę, która zgodziła się nagrać dla nas narrację do teasera. Czubówna opowiada w filmie o zachowaniach międzyludzkich. Chcieliśmy, aby nawiązywał on konwencją do filmów dokumentalnych, w których niejednokrotnie mogliśmy ją usłyszeć. Zaangażowaliśmy także Roberta Gonerę, który związany jest z Wrocławiem, podobnie jak polska ekipa Vikingów. Robert ma silny charakter, jest wyrazisty i prawdziwy, a przede wszystkim wzbudza sympatię, co przy tej akcji jest niezwykle istotne – wyjaśnia Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Jak informuje w komunikacie operator, Mobile Vikings chcąc przełamać polską powściągliwość i pokazać, że warto być otwartym na innych, stworzyło specjalną aplikację pozwalającą na przesyłanie pozdrowień. Pozdrowienia w postaci nagranego filmu lub zdjęcia możemy wysłać do osób, z którymi widzimy się na co dzień, ale brak nam odwagi, śmiałości, aby się przywitać. Możemy nagrać ciepłe słowa dla starych znajomych, z którymi straciliśmy już dawno kontakt, a także zadedykować filmik serdecznemu koledze lub koleżance. Jeżeli chcemy w niestandardowy sposób złożyć życzenia świąteczne naszym bliskim, to aplikacja również nam w tym pomoże.

Aby zwrócić uwagę na problem oraz zaprosić ludzi do dyskusji, marka przygotowała interaktywną platformę. Od 11 – 14 grudnia we Wrocławiu będzie można samemu nagrać pozdrowienia na specjalnych ekranach. Każdego dnia akcji pojawią się one w innej lokalizacji: w centrum handlowym Factory, kręgielni Sky Bowling w Sky Tower oraz wrocławskim lotnisku.

Aplikacja #Pozdromocni dostępna jest na fanpage’u operatora sieci oraz na stronie www.pozdromocni.pl.

Kampania potrwa do 24 grudnia 2015 r. Przebieg akcji na bieżąco będzie relacjonowany na blogu Mobile Vikings.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o