Premiera Huawei P30 i P30 Pro w T‑Mobile

T‑Mobile wprowadza do swojej oferty dwa najnowsze flagowce Huawei – P30 i P30 Pro. Od wczoraj można je kupić w zestawach z wyjątkowymi gadżetami.

T‑Mobile systematycznie umieszcza w swoim portfolio najnowocześniejsze urządzenia by móc oferować swoim klientom to, co najlepsze. Od wczoraj, 26.03.2019 r., trafiają doń najnowsze urządzenia Huawei, czyli P30 i P30 Pro. Oba urządzenia będą dostępne w atrakcyjnych zestawach: Huawei P30 z zegarkiem Huawei Watch GT Active, zaś P30 Pro z takim samym zegarkiem i dodatkowo z ładowarką indukcyjną CP60. W tej konfiguracji urządzenia będzie można nabyć tylko do 2 kwietnia 2019 r.

Flagowce są dostępne zarówno dla nowych jak i przedłużających umowę. Szczegółowe cenniki można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej T-Mobile.

Aktualni klienci biznesowi T‑Mobile mogą dodatkowo obniżyć cenę zestawu korzystając ze zgromadzonego „budżetu na urządzenie”.

W T‑Mobile urządzenia będą dostępne w kolorach:

  • Huawei P30 Pro – opal, aurora (niebieski), czarny
  • Huawei P30 – opal, aurora (niebieski), czarny

Oferowane będą zarówno w sieci stacjonarnej (na zamówienie) jak i w kanałach zdalnych, czyli przez stronę www.t-mobile.pl i Biuro Obsługi Abonenta.

Ponadto, od 27 marca w najpopularniejszych salonach T‑Mobile zostaną udostępnione urządzenia demonstracyjne, by zapewnić możliwość zapoznania się z funkcjami obu urządzeń przed zakupem.

Źródło/Fot: T-Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x