Premium Mobile liderem rankingu przenoszenia numerów wśród wszystkich operatorów komórkowych

Według zestawień Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) dotyczących procedury MNP (przenoszenie numerów telefonów komórkowych między operatorami netto) marka Premium Mobile to nr 1 wśród wszystkich sieci komórkowych w Polsce w III kwartale 2017 roku.

Raporty Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) przedstawiają statystyki przenoszenia numerów telefonów komórkowych. Według zebranych danych za I i II kwartał 2017 roku Premium Mobile był już na drugiej pozycji w Polsce pod względem pozyskania i utrzymania klientów przenoszących się pomiędzy wszystkimi operatorami komórkowymi z zachowaniem numeru telefonu. W III kwartale 2017 roku Premium Mobile zajął pozycję lidera!

Premium Mobile jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią telefonii komórkowej w Polsce. Zestawienia UKE pokazują, że Premium Mobile wybiera znaczna część abonentów przenoszących swój numer telefonu komórkowego.

– Nasza wiodąca pozycja w przenoszeniu numerów na rynku to efekt przede wszystkim taniej, uczciwej i prostej oferty bez żadnych kruczków, przy jednoczesnej umowie bez zobowiązań. Z dnia na dzień docenia nas coraz więcej Klientów, co obliguje nas do ciągłego podnoszenia poprzeczki. Cieszę się że wysiłek całego zespołu znajduje odzwierciedlenie również w raportach publikowanych przez UKE – komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Przedstawione statystyki dotyczące przenoszenia numerów w sieciach komórkowych są przygotowywane z wykorzystaniem zarządzanego przez Prezesa UKE systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Dantych (PLI CBD).

Źródło/Fot: Premium Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x