Premium Mobile liderem w całym 2018 roku w statystykach przenoszenia numerów

Premium Mobile, wirtualny operator telefonii komórkowej, pokonał czterech największych operatorów sieci komórkowych na polskim rynku i zajął pierwsze miejsce w bilansie przenoszenia numerów pomiędzy wszystkimi sieciami komórkowymi w całym 2018 roku.

W 2018 roku, spośród klientów którzy wybierali nowego operatora, największa ilość osób zdecydowała się pozostać właśnie w Premium Mobile. Bilans dodatni Premium Mobile to aż 55 623 tys. numerów, podczas gdy najlepszy wynik operatora z tzw. wielkiej czwórki to +7,6 tys. numerów (sieć Plus). Co więcej, pozostali trzej operatorzy czyli Orange, T-Mobile i Play zanotowali wyniki ujemne.

Głównymi czynnikami sukcesu sieci Premium Mobile w 2018 roku była elastyczna oferta dostosowana do potrzeb użytkowników, zarówno jeżeli chodzi o taryfy internetowe, jak i same usługi telekomunikacyjne. Co ważne, w przeciwieństwie do pozostałych operatorów, klienci Premium Mobile nie są związani długookresowymi umowami zawieranymi na czas określony. Mogą je w dowolnej chwili wypowiedzieć z zaledwie 30-dniowym wyprzedzeniem. Oferta jest prosta, przejrzysta i tania, a jakość usługi i obsługi dobra – dzięki temu klienci którzy dołączają do Premium Mobile zostają z Premium Mobile, podczas gdy sieć która twierdzi, że jest najczęściej wybieraną siecią w Polsce, jest jednocześnie siecią najczęściej w Polsce opuszczaną.

Źródło/Fot: Premium Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
SaturnLinsRafałCreekMadż Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Irek
Gość
Irek

To jest niezły news, ja od jakiegoś czasu też jestem w tej sieci bo połączyła się z a2mobile gdzie mam numer 😉

lolek
Gość
lolek

jak komuś pasuje wirtualny operator jeszcze bazujacy na sieci Plusa, to gratuluje pomysłu. Zapchany zasięg i prędkosci. Przez miesiac na zastepczym telefonie korzystalem i nigdy wiecej.

Lins
Gość
Lins

@lolek jestem w a2mobile już ponad rok i nie miałem nigdy problemów z zasięgiem i prędkością 😉 widocznie wszystko zależy

Madż
Gość
Madż

Taki dobry wynik nastraja pozytywnie, jestem w a2mobile i mam nadzieję ze to wpłynie na jeszcze lepszą ofertę i jakość 🙂

Creek
Gość
Creek

Właśnie ciekawe czy a2mobile liczyło się do końcowego wyniku

Rafał
Gość
Rafał

Jeżeli nawet to tylko z ostatniego miesiąca 🙂

Saturn
Gość
Saturn

Premium Ma naprawde bardzo dobre taryfy. Za niecale 25zl otrzymujemy no limit voice, sms\mms, 20GB.
Zasieg bardzo dobry, predkosci transmisji takze, umowa na czas niekreslony, czego np w TMobile nie ma.
Roznice w prezentowanych wynikacg speed test nie maja znaczenia dla korzystania, bo czy jest 18Mbps czy 22Mbps to nie odczujemy tego. Dziala plynnie i to jest najwazniejsze dla zdecydowanej wiekszosci abonentow.