Premium Mobile najlepszy w statystykach przenoszenia numerów ze wszystkich MVNO

Według zestawień Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) dotyczących procedury MNP (przenoszenie numerów telefonów komórkowych między operatorami netto) Premium Mobile to nr 1 wśród wirtualnych operatorów sieci komórkowych w Polsce w całym 2017 roku i nr 2 biorąc pod uwagę wszystkich działających w naszym kraju operatorów.

Raporty Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) przedstawiają statystyki przenoszenia numerów telefonów komórkowych. Według zebranych danych za cały 2017 roku Premium Mobile jest liderem w Polsce pod względem pozyskania i utrzymania klientów przenoszących się pomiędzy wirtualnymi operatorami komórkowymi, a także zajęło drugą pozycję spośród wszystkich sieci komórkowych w naszym kraju.

Marka Premium Mobile jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią telefonii komórkowej w Polsce, pomimo tego że jest jedną z najmłodszych sieci. Zestawienia UKE pokazują, że Premium Mobile wybierała znaczna część abonentów w 2017 roku przenoszących swój numer telefonu komórkowego.

– W raportach publikowanych przez UKE jest cala prawda o naszej filozofii rozwoju marki. Statystki pokazują, że Klienci cenią sobie niskie ceny, proste zasady i przejrzystość oferty Premium Mobile, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi. Jednym słowem nasza strategia zawarta w motto firmy – Różnica jest w cenie – sprawdza się w praktyce – komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Przedstawione statystyki dotyczące przenoszenia numerów w sieciach komórkowych są przygotowywane z wykorzystaniem zarządzanego przez Prezesa UKE systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Dantych (PLI CBD).

Źródło/Fot: Premium Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x