Premium Mobile – no-limit za 19,90 zł miesięcznie

Sieć komórkowa Premium Mobile wprowadziła dedykowaną dla posiadaczy smartfonów ofertę Freedom1, w ramach której za jedyne 19,90 zł miesięcznie można cieszyć się niemal kompletną ofertą NO-LIMIT, w pakiecie nie znajdują się jedynie połączenia z numerami stacjonarnymi.

W Premium Mobile użytkownicy, którzy zdecydują się na ofertę Freedom1, w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej w wysokości 19,90 zł otrzymają:

 • Nielimitowane połączenia krajowe na komórki (bez numerów stacjonarnych)
 • Nielimitowane smsy krajowe
 • 5 GB szybkiego internetu LTE

Dodatkowo w ofercie tej nie ma prawie żadnych zobowiązań, gdyż umowa jest jednomiesięczna, co oznacza, że możemy z niej zrezygnować w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji.

Wysokość abonamentu dotyczy klientów, którzy zdecydowali się na tzw. e-fakturę oraz wyrazili tzw. zgody marketingowe.

W ofercie można skorzystać również z dodatkowych pakietów internetowych, zawierających 1 GB lub 3 GB danych.

Premium Mobile to wirtualny operator komórkowy, działa na zasięgu sieci Plus. Ofertę można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży (więcej >>).

Źródło/Fot: Premium Mobile, wł / Print Screen

34 komentarzy do “Premium Mobile – no-limit za 19,90 zł miesięcznie

 • 21 sierpnia 2016 at 16:41
  Permalink

  1. Znam zasady lajt mobile i promocji strzał w dziesiątkę. Oferta ma swoje warunki i dyskryminacja nie nazwałbym tego. To nie pierwszy raz kiedy operatorzy dla klienta postpaid proponują inne zasady. Tak samo było w mobile czy Plus gdzie 6 m-cy gratis dotyczyło tylko klientów postąpić.
  2. Marketing jak marketing. Nie trzeba być. Wróżbita żeby wiedzieć ze milionów abonentów nie pozyska dzisiaj już żaden operator. To wynika z nasycenia rynku i jest praktycznie niezależne od marketingu. Jak napisałem wcześniej inne zasady dla różnych kanałów sprzedaży to żadna nowość i desperacja bo to samo stosują inni operatorzy ale widać nie wiesz o tym i piszesz prawdę ze się nie znasz. W tym akurat zgodzę się z Tobą , nie znasz rynku postpaid, pewnie przepis jest Ci bliższy więc komentowanie postpaid wychodzi Ci słabiutko.
  Zacząłeś od wysyłania słabości oferty Premium a kiedy udowadniać ze u innych nie ma taniej to teraz marketing przeszkadza, informacje na stronie. Tyle piszesz a nie zadałeś sobie 5min trudu żeby zadzwonić i upewnić czy to co piszesz jest prawdą. Postawa nie znam się to się wypowiem jest Ci bliska.
  3. Znam ofertę nju ale nie potrzebuje 2 abonamentów teraz, bo mam abonamenty u innych operatorów, które są tańsze od boju tandem nawet.
  Nie uważasz że njuz dyskryminuje użytkowników niektórych ograniczając tylko do o sługi online? 🙂

  Odpowiedź
 • 22 sierpnia 2016 at 07:53
  Permalink

  1) W bardzo ogólnym znaczeniu tego słowa (łac. discriminatio – rozróżnianie) w “Strzale w dziesiątkę” mamy do czynienia z dyskryminacją . Jeśli bowiem pojmujemy ją jako traktowanie danej osoby (bądź grupy osobników) mniej przychylnie, niż innej w porównywalnej sytuacji tylko ze względu na jakąś cechę, to wypisz wymaluj (prepaid – nie wolno; postpaid – zapraszamy).
  Oczywiście najczęściej łączymy ten termin z ważniejszymi sferami relacji społecznych.

  Otwarcie sklepu tylko w jednym miasteczku na świecie nie jest dyskryminacją wszystkich innych miejsc na świecie, gdzie takiego sklepu nie otworzono (bo jest to niemożliwe), nieobsługiwanie natomiast np. kobiet przez taki sklep jest klasyczną formą rozróżnienia, a wieć marginalizacji (w tym przykładzie – ze względu na płeć).

  2) Nasycony rynek nie przeszkadza sieci Play odbierać systematycznie od 2007 r. innym graczom klientów. Obecnie Play jest już drugim największym operatorem pod względem wielkości bazy kart SIM (oscyluje wokół 15 mln).

  Nasycony rynek nie uniemożliwia MNO Nju Mobile zbliżać się do 1 mln aktywnych SIM, i wreszcie nasycony rynek pozwala zdobyć MVNO Virgin Mobile, działającym obecnie wyłącznie w systemie prepaid – grubo ponad 300 000 aktywnych kart. Cena, innowacyjność, przejrzysta oferta, dobra obsługa i usługa i coś co trudno zdefiniować – szczęście ?

  Kiepski marketing spowodował, że pod koniec lat 90. największy gracz Era -> T-mobile jest dziś na szarym końcu wielkiej 4.

  3) Nie uważam, patrz punkt 1.

  Odpowiedź
 • 22 sierpnia 2016 at 18:53
  Permalink

  Długi wywód ale nadal nie wskazałeś w czym oferta Premium Mobile jest gorsza czy droższa od pozostałych ofert konkurencji, która podobno jest z tej epoki.
  Nie czas i miejsce żeby o tym się rozpisywać ale jeżeli znasz temat asymetrii MTR dla Play, to powinieneś wiedzieć z czego wynikała ich dobra wtedy oferta, bo obecna niczym się nie wyróżnia i jak wskazałem jest droższa od Premium Mobile.
  Ile aktywnych kart operatorzy mają, to zobaczymy jak minie czas na rejestrację, bo rozdawnictwo kiedyś starterów a teraz bonusów do rejestracji trwa. Jest duża obawa przed tym, że okaże się, że sztucznie napompowana baza prepaid nagle spadnie o 20-30% więc rozdają bonusy a wręcz zachęcają to rejestrowania kolejnych tymczasowych kart żeby tylko utrzymać sztucznie bazę. Play cały czas ma 60zł bonus MNP więc nie brakuje kombinatorów, którzy potrafią to wykorzystać.
  Osobiście dziwię się, bo w sytuacji, gdzie no limit można mieć za 19zł, to zwyczajnie szkoda czasu na takie kombinatorstwo.
  Podsumowując naszą dyskusję, to czy wskażesz ofertę abonamentową tańszą od przytoczonej przeze mnie Premium Mobile Freedom1 za 19,90zł czy full no limit za 24,48zł na czas nieokreślony?
  Pytam poważnie, bo mam 1 numer do przeniesienia i chętnie poznam takie.

  Odpowiedź
 • 23 sierpnia 2016 at 11:07
  Permalink

  Zapis czatu z konsultantami Premium Mobile na temat oferty FULL NO LIMIT za 24, 48 PLN :bez zobowiązań :

  faceMarek

  Czy to prawda, że można otrzymać od Was przez telefon “u konsultanta” ofertę zawierającą jednocześnie nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych, nielimitowane połączenia na numery stacjonarne,nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz Internet w cenie 24,48 PLN z VAT przy umowie na jeden miesiąc ?

  account_boxAgata Gątarska

  Dzień dobry, w czym mogę pomóc ?
  Jest to oferta indywidualna.
  Jeżeli jest Pan zainteresowany taką opcją, proszę o numer telefonu.
  Przekażę go do działu sprzedaży, tam będzie miał Pan możliwość zasięgnięcia szerszej informacji w tej kwestii.

  faceMarek

  Czy jakieś szczególne warunki trzeba spełnić, by skorzystać z tej oferty (oferta indywidualna) ?

  account_boxAgata Gątarska

  Przekażę do działu sprzedaży, że konkretnie ta oferta Pana interesuje.
  I na pewno będzie miał Pan możliwość z niej skorzystać.

  faceMarek

  Dlaczego nie reklamujecie takiej wspaniałej oferty na stronie www ?
  Na www widzę taką ofertę przy kontarkcie na 24 msc., a użytkownicy portalu mvno-gsm.pl twierdzą, że przez tel.
  jest dostępna na czas nieoznaczony. Interesuje mnie ta oferta, ale też kwestia rozbieżności między tym, co piszą i tym, co widzę na Państwa portalu.

  account_boxAgata Gątarska

  Ponieważ, jest to oferta tworzona w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu, by dobrać dla Państwa najlepszą ofertę
  Na portalu ta oferta dostępna jest w standardowej wersji – na 12 i 24 miesiące

  faceMarek

  Tak, ale w wesji na 12 m-scy (info z www) koszt miesięczny to 30,63 PLN z Vat, a to już trochę mniej atrakcyjne.
  Ciekawi mnie, jak bez zobowiązań oferta może być korzystniejsza niż z 12 miesięcznym kontraktem ?

  account_boxAgata Gątarska

  Różne są preferencje klientów. Dajemy możliwość wyboru takiej opcji, która będzie dla Państwa najbardziej satysfakcjonująca

  faceMarek

  Potrzebuję najtańszej na rynku oferty bez telefonu (ale też bez konieczności kupowania jakichś dodatkowych usług, np. bankowych, tv, i innych) zawierającej 5 elementów : bez limitu poł. na komórkowe, bez limitu na stacjonarne,bez limitu SMS,
  bez limitu MMS oraz Internet bez wiązania się kontraktem. Mam zatem jasno sprecyzowane zapotrzebowanie.

  account_boxAgata Gątarska

  Czyli oferta S na 1 miesiąc jest idealna dla Pana.
  Proszę w takim wypadku o numer telefonu, a sprzedawca skontaktuje się z Panem

  faceMarek

  Jeżeli to co opisałem nazywa się S1 i kosztuje 24,9 PLN msc. z vat, to jest to ideał, ale czy tak jest ?
  oczywiście chciałem napisać 24,48 z vat

  Bez problemu taką ofertę można u konkutencji otrzymać za 29 PLN za vat, stąd moja dociekliwość i dopytywanie o dokładną miesięczną cenę, bo w tym wypadku 6,15 PLN czyni rózniecę (24,48 PLN z vat czy 30,63 z vat).

  Dlaczego Pani nie odpisuje, czy za ofertę, o której pisaliśmy musiałbym u Pańśtwa płacić 24,48 PLN z vat czy 30,63 z vat ? Może w grę wchodzi jakaś inna kwota ?

  Czy Pani milczenie oznacza, że bez wiązania się kontraktem oferta zawierająca 5 elementów : bez limitu poł. na komórkowe, bez limitu na stacjonarne,bez limitu SMS, bez limitu MMS oraz Internet bez wiązania się kontraktem kosztuje więcej niż 29 PLN ?

  account_boxBartłomiej Śmiech

  Witam Pana, taryfa S kosztuje 24,48zł brutto, czyli już do zapłaty.

  faceMarek
  Taryfa “S” bez zobowiązań, na 12 m-cy cz na 24 m-ce ?
  To tak naprawdę jest istota mojego pytania, proszę zatem o odpowiedź.

  Ponowię pytanie, czy taryfa S na jeden miesiąc jest u Państwa dostępna za 24,48 brutto ? Tak czy Nie – proszę o jednoznaczą odpowiedź ?

  account_boxBartłomiej Śmiech

  Jest dostępna oferta taryfy S na jeden miesiąc w ramach indywidualnego podejścia do Klienta.

  faceMarek

  Dziękuję i życzę miłego dnia.
  dowidzenia

  Odpowiedź
 • 23 sierpnia 2016 at 19:25
  Permalink

  Potwierdzam, że jest dostępna taryfa S (no limit komórki, stacjonarne, sms, mms, 4GB) za 24,48zł na czas nieoznaczony.
  Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem i proponował m.in. taką ofertę. Można utargować opłatę aktywacyjną do 29zł a przy 2 numerach do 9zł.
  Wg. mnie wygląda to bardzo ciekawie. W Play taka oferta jest dostępna w DUK na tzw. utrzymanie klienta a tutaj mamy od razu przy pierwszej umowie. Złożyłem dzisiaj zlecenie i zobaczymy co to z tego wyjdzie. Niestety ale ze względu na wakacyjny wyjazd kuriera zamówiłem dopiero po 2 września.
  Też nie rozumiem dlaczego nie reklamują tej oferty na stronie, bo mogłaby przyciągnąć klientów.

  Odpowiedź
 • 1 października 2016 at 09:53
  Permalink

  Jest wreszcie w Premium Mobile freedom 2 i Freedom 3 bez marketingu szeptanego – brawo :

  Freedom 2 za 24,7 PLN : no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS, 5 GB Netu (aktywacja 29 PLN), umowa 1 msc.
  Freedom 3 za 29,9 PLN : no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS, 10 GB Netu (aktywacja 29 PLN), umowa 1 msc.

  ( https://www.premiummobile.pl/abonament-freedom3/ )

  Odpowiedź
 • 1 października 2016 at 14:39
  Permalink

  No w końcu. Niezrozumiałe było rozróżnianie ofert w zależności od kanału zawarcia umowy. Teraz już chyba nie ma wątpliwości jaka jest oferta i co zawiera. Chyba, że znowu na infolinii mają taniej 🙂
  W tej sytuacji jest to jedna z najlepszych a może najlepsza oferta z kategorii “no limit”.

  Odpowiedź
 • 28 stycznia 2018 at 17:15
  Permalink

  Niestety skorzystałem z usług tej firmy i każdemu odradzam. Od ponad miesiąca co jakiś blokują mi możliwość wykonywania polaczeń. Tak po prostu, nie mogę zadzwonic, wysłać SMS ani skorzystać z internetu. W ostatnim miesiacu 7 razy zdarzyła się taka sytuacja. raz było to w niedziele o 16:30 (a przypomnę, ze ich biuro obsługi pracuje w niedziele do 16 więc mogłem zadzwonic dopiero w poniedziałek o 8 rano). Zazwyczaj włączali to od ręki, ale pewnego razu mieli problem z systemem i byłem bez kontaktu przez 12 godzin. Jaka cena, taka jakość. Na szczęście po dwóch miesiącach tej męki przenoszę numer do innej sieci. Już się nie mogę doczekac, jak się od nich uwolnię.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz