Premium Mobile – no-limit za 19,90 zł miesięcznie

Sieć komórkowa Premium Mobile wprowadziła dedykowaną dla posiadaczy smartfonów ofertę Freedom1, w ramach której za jedyne 19,90 zł miesięcznie można cieszyć się niemal kompletną ofertą NO-LIMIT, w pakiecie nie znajdują się jedynie połączenia z numerami stacjonarnymi.

W Premium Mobile użytkownicy, którzy zdecydują się na ofertę Freedom1, w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej w wysokości 19,90 zł otrzymają:

  • Nielimitowane połączenia krajowe na komórki (bez numerów stacjonarnych)
  • Nielimitowane smsy krajowe
  • 5 GB szybkiego internetu LTE

Dodatkowo w ofercie tej nie ma prawie żadnych zobowiązań, gdyż umowa jest jednomiesięczna, co oznacza, że możemy z niej zrezygnować w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji.

Wysokość abonamentu dotyczy klientów, którzy zdecydowali się na tzw. e-fakturę oraz wyrazili tzw. zgody marketingowe.

W ofercie można skorzystać również z dodatkowych pakietów internetowych, zawierających 1 GB lub 3 GB danych.

Premium Mobile to wirtualny operator komórkowy, działa na zasięgu sieci Plus. Ofertę można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży (więcej >>).

Źródło/Fot: Premium Mobile, wł / Print Screen

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

34 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz.K
Grzegorz.K
3 lat temu

Oferta jak dotąd najkorzystniejsza na rynku.

QWERTY
QWERTY
3 lat temu

Oferta naprawdę dobra, to trzeba przyznać

az
az
3 lat temu

No tak oferta ciekawa tylko co z haczykiem “zgody marketingowe” czy nie będziemy molestowani codziennie z jakimiś ofertami “partnerów” itp…

Lolek
Lolek
3 lat temu
Reply to  az

Przeniosłem już numer do premium i jak dotąd nie jestem nękany.

Marcin
Marcin
3 lat temu

Pierwszy rachunek 48,90 PLN (aktywacja 29PLN).

diztonz
diztonz
3 lat temu

Za 19,9 PLN nie otrzymujemy połączeń z numerami stacjonarnymi i brak MMSów. Za te dwie usługi operatorzy liczą sobie około 10 PLN, co w sumie dawałoby 29, 9 PLN/msc. W świetle powyższego oferta dobra, ale nie powala. W takich sieciach jak: Redbull Mobile za 29 PLN mamy połączenia komórkowe, stajonarne, SMSy, MMSy i Net; w MobileVikings – jak w Redbull tylko mniej Netu, W Nju (oferta tandem) powyższych 5 usług (komórki, stacjonarne, SMS, MMS, Net) otrzymamy za 24 PLN (39 PLN + 9 PLN) dzielone przez 2.

Dolby
Dolby
3 lat temu

Oferta super. Jeżeli komuś brakuje mms i stacjonarnych, których to podobno dzisiaj już nikt nie używa, to można wziąć ofertę za niespełna 24,48zł gdzie te usługi są, umowa też na czas nieokreślony . Na stronie jest niby na 12m-cy ale jeżeli zadzwonimy do nich to i na czas nieokreślony można kupić. Mam obawy tylko kontaktów z bok i samego procesu mnp bo na fejsbuku kilka skarg jest ze numer 4dni był nieaktywny zanim przenieśli.

Dolby
Dolby
3 lat temu

W takich sieciach jak RedBull, Viking nie ma opcji no limit tańszej a Premium wykroil z full no limitu opcje obecnie najbardziej popularna czyli połączenia na komórki, sms i 5GB. W maju jest też fajnie ale niestety dwa numery trzeba kupić a nie każdy ma taką potrzebę.
Jak napisałem wyżej jeżeli komuś są potrzebne mms i pół na stacjonarne to za 24,48zł też może taki abo na czas nieokreślony kupić w Premium Mobile.

Dolby
Dolby
3 lat temu

Jacek może jako redaktor takiego wortalu trochę popytalbys ich o takie rzeczy, jakiś wywiad jak swego czasu z lajt mobile?
Oferta naprawdę dobra ale reklama nie ma siły rażenia a szkoda. Ciekawe czy mają coś w stylu takiego Play 24 do zarządzania uslugami?

diztonz
diztonz
3 lat temu

W Premium oferta za MMSami i stacjonarnymi jest owszem – tylko ;
1. umowa na 24 msc.
2. aktywacja 49 PLN
+ (zgody marketingowe)

Dzięki nie skorzystam

diztonz
diztonz
3 lat temu

Z umową na 12 msc. full opcja kosztuje 30,63 PLN + aktywacja + zgody marketingowe. więc oferta bardzo przeciętna.

diztonz
diztonz
3 lat temu

Stacjonarnych “których to podobno dzisiaj już nikt nie używa” linii jest dziś przeszło 4 mln ( http://stat.gov.pl/statystyka-miedzynarodowa/porownania-miedzynarodowe/tablice-o-krajach-wedlug-tematow/transport-i-lacznosc/ ).

diztonz
diztonz
3 lat temu

Z vat aktywacja to nawet przeszło 60 PLN kosztuje w tych ofertach na 12 oraz 24 msc ( https://www.premiummobile.pl/uploads/aMc6G81/REGULAMIN%20PROMOCJI%20Biznes%20No%20Limit%2012.pdf ). Pełny no limit Premium ma zatem bardzo przeciętny, ” wykrojona ofertę” przyzwoitą – dobra tendencja … (obniżona cena aktywacji do 29 PLN z VAT, msc. okres wypowiedzenia), ale min. na stacjonarne 0,29 PLN czy MMS po 0,29 PLN to nie ta epoka 🙁 Kilkanaście minut do przychodni, banku, warsztatu czy jakiegoś urzędu i bańka pęka 🙁

Eryk
Eryk
3 lat temu

Tak jak pisał ktoś wyżej, oferta ze stacjonarnymi i MMS-ami jest za 24,48zł/m-c przy umowie na czas nieokreślony. Taką ofertę można otrzymać dzwoniąc do nich.
W Plusie bez stacjonarnych i MMs-ów, na 24m-ce jest za za 39zł .
W Play bez MMS-ów, na 24m-ce jest za 30zł.
W Orange, bez MMS-ów i stacjonarnych, na 24m-ce jest za 29,99zł.
W T-Mobile, jest no limit+1GB za 29,99zł na 6m-cy.
Jak widać z powyższego nie do końca oferta Premium jest nie z tej epoki.

diztonz
diztonz
3 lat temu
Reply to  Eryk

W Play na kartę ( http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-play/ ) UNLIMITED za 25 PLN masz Internet (6 GB) , stacjonarne, komórkowe i SMS-y bez limitu, bez aktywacji, bez zgód marketingowych. W Orange (na kartę – dla przenoszących numer) za 28 PLN Internet (14 GB) , stacjonarne, komórkowe i SMS-y bez limitu, bez aktywacji, bez zgód marketingowych. W Plusie (Plush na kartę dla przenoszących numer http://www.plushbezlimitu.pl/przejdz-do-plusha#przejdz-tab-2 ) za 14,5 PLN oferują Internet (10 GB) , komórkowe i SMS-y bez limitu, bez aktywacji, bez zgód marketingowych. W T-mobile na kartę za 25 PLN (bonus za doładowanie http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-na-karte , wybór bezpłatnych SMSów w taryfie Frii i… Czytaj więcej »

Eryk
Eryk
3 lat temu

@up, ładne porównanie tylko prepaid z abonamentem. Szkoda, że jeszcze nie uwzględniłeś bonusów za rejestrację, to wtedy zupełnie rzetelnie by było. Premium Mobile póki co oferty prepaid nie ma więc nie ma z czym porównywać. Wyżej przedstawiłem oferty głównych operatorów, jakie mają dostępne na stronie (nie utrzymaniówki) i z tym można porównywać. Jest segment postpaid, prepaid i porównywanie tych ofert jest delikatnie mówiąc niepoważne. Rozumiem, że możesz być zwolennikiem prepaid, twój wybór ale z twoich wypowiedzi wynika, że abonamentów nikt nie powinien kupować a ich liczba rośnie. Ponadto w poprzedniej wypowiedzi pisałeś o tym, że oferta postpaid Premium jest nie… Czytaj więcej »

diztonz
diztonz
3 lat temu
Reply to  Eryk

Napisałem jedynie, że “min. na stacjonarne 0,29 PLN czy MMS po 0,29 PLN to nie ta epoka”
(wystarczy poczekać kilkanaście minut na połączenie z konsultantem i kilka PLN “w plecy”).Samą ofertę Freedom1 oceniłem tymi słowami : “oferta dobra, ale nie powala” i odniosłem się do kilku ofert abonamentowych, m.in. : Nju, Redbull Mobile i innych. Bardzo proszę o większą uwagę.

Eryk
Eryk
3 lat temu

Przytoczone oferty: – Play za kartę za 25zł – nie zawiera MMS, – Plusa za 14,50zł – nie zawiera MMS, a 14,50zł jest tylko przez 3m-ce później 29zł, tylko dla przenoszących numer, – Orange za 28zł, nie zawiera SMS, tylko dla przenoszących numer. Dla jasności, nie twierdzę, że to są słabe oferty ale nawet porównując czego nie powinno się robić, to czy oferta postpaid za 24,50zł , na czas nieokreślony, z pełnym no limit i MMS wygląda źle? Nawet jeżeli wychodziłoby drożej chociaż nie wychodzi, to nie każdy dla oszczędności przysłowiowych 2zł będzie przenosił numer. Nie korzystam z usług Premium… Czytaj więcej »

diztonz
diztonz
3 lat temu
Reply to  Eryk

Nie wiem, kto komu i kiedy powiedział, że oferta pełny no limit jest na czas nieokreślony w Premium Mobile ? Na stronie Premium Mobile ( https://www.premiummobile.pl/abonament-bez-telefonu/ ) jest jasno napisane : umowa na 24 m-ce – opłata miesięczna : 24,48zł ; umowa na 12 m-cy opłata miesięczna : 30,63zł. Jeszcze warto wspomnieć o (1) opłacie aktywacyjnej (ok. 60 PLN) , (2) zgodach marketingowych, (3) e-fakturze, (4) terminowych płatnościach . Niedopełnienie któregokolwiek z powyższych 4. punktów podwyższa opłatę abonamentową.

Eryk
Eryk
3 lat temu

Ja Tobie mówię, że pełny no limit można kupić na czas nieokreślony dzwoniąc do nich. Oferta dostępna wyłącznie u konsultanta. Nie wierzysz to zadzwoń a nie podważaj moich sprawdzonych informacji. Dla przypomnienia, to rozmawiamy o ofercie abonamentowej, pamiętasz o tym mam nadzieję? To teraz wskaż oferty operatorów, gdzie brak zgody na e-fakturę nie podniesie wysokości zobowiązania. Opłata aktywacyjna jest chociaż też należałoby się upewnić, czy nie można jej obejść, zadzwonię i sprawdzę. Ostatnio kupowałem abonament w T-M na 12m-cy z P9 Lite za 200zł i opłata niby powinna być ale dzwoniąc na infolinię i krótkiej rozmowie konsultantka wyzerowała opłatę aktywacyjną.… Czytaj więcej »

Eryk
Eryk
3 lat temu

Porównując do nju czy RBM, to tam przy pełnym no limicie nie zejdziesz poniżej 29zł a w nju 39zł więc porównywanie z Freedom1 za 19,90zł , gdzie celowo zostały wykrojone poł. na stacjonarne i mmsy jest nierzetelne. Porównaj z ofertą za 24,50zł gdzie jest pełny no limit i na czas nieokreślony (oferta dostępna na infolinii). W tak zachwalanym Play przy ofertach utrzymaniowych trzeba wyrazić zgody takie same jak w Premium inaczej cena idzie w górę. Mam też abonament w Play (utrzymaniówka) i jakoś odbieram te e-faktury, naprawdę odebranie maila nie jest skomplikowane.

Marcin
Marcin
3 lat temu
Reply to  Eryk

Powiedz to mojej sąsiadce, że można e-fakturę mieć. Jak nie ma faktury dostarczonej przez listonosza, to się nie liczy :). Musi być na papierze z drukiem do wpłaty na poczcie oczywiście.

Eryk
Eryk
3 lat temu

, oczywiście, że to nie jest jedyny przypadek taki jak twoja sąsiadka. Normalna rzecz w społeczeństwie. Jednak dla niej przywołane przez diztonz oferty nju mobile i RBM także będą nieakceptowalne. Podejrzewam, że doładowania z FB czy przez konto internetowe w banku podobnie nie będzie realizować doładowań i podobnie nie będzie w swoim smartfonie zapisywać kiedy to ma aktywować pakiet żeby mieć taniej w prepaid.

Eryk
Eryk
3 lat temu

Dzwoniłem na infolinię i opłata aktywacyjna wynosi w tym kanale sprzedaży 39zł a istnieje też możliwości znacznego zmniejszenia, jeżeli będziemy zainteresowani usługami. Nie drążyłem tematu, bo póki co nie zdecydowałem się na tego operatora. Kusi mnie lajt mobile z ofertą “strzał w dziesiątkę”.

diztonz
diztonz
3 lat temu

1) Promocja Lajt “Strzał w dziesiątkę” dyskryminuje użytkowników prepaid, skierowana jest bowiem wyłącznie do Klientów indywidualnych przenoszących numer od dotychczasowego operatora, którym była świadczona usługa pospaid (abonament) ( https://lajtmobile.pl/upload/upload/Regulamin_Promocji_Strzal_W_10.pdf ). Pierwotna nazwa White Mobile może nie była przypadkowa ? 2) Co do Premium, to cóż ze desperacja, jeśli przez telefon oferują inne zasady niż via Net ? Webmaster męczył się z tabelką dot. opisu różnych warunków ofert na 12 i 24 msc., a tu przez telefon zasady (podobno) nie obowiązują. Nie wygląda to wiarygodnie 🙁 Cóż za oryginalny marketing – www operatora ma odstraszać ? Nie rokuję pozyskania dużej liczby… Czytaj więcej »

Eryk
Eryk
3 lat temu

1. Znam zasady lajt mobile i promocji strzał w dziesiątkę. Oferta ma swoje warunki i dyskryminacja nie nazwałbym tego. To nie pierwszy raz kiedy operatorzy dla klienta postpaid proponują inne zasady. Tak samo było w mobile czy Plus gdzie 6 m-cy gratis dotyczyło tylko klientów postąpić. 2. Marketing jak marketing. Nie trzeba być. Wróżbita żeby wiedzieć ze milionów abonentów nie pozyska dzisiaj już żaden operator. To wynika z nasycenia rynku i jest praktycznie niezależne od marketingu. Jak napisałem wcześniej inne zasady dla różnych kanałów sprzedaży to żadna nowość i desperacja bo to samo stosują inni operatorzy ale widać nie wiesz… Czytaj więcej »

diztonz
diztonz
3 lat temu

1) W bardzo ogólnym znaczeniu tego słowa (łac. discriminatio – rozróżnianie) w “Strzale w dziesiątkę” mamy do czynienia z dyskryminacją . Jeśli bowiem pojmujemy ją jako traktowanie danej osoby (bądź grupy osobników) mniej przychylnie, niż innej w porównywalnej sytuacji tylko ze względu na jakąś cechę, to wypisz wymaluj (prepaid – nie wolno; postpaid – zapraszamy). Oczywiście najczęściej łączymy ten termin z ważniejszymi sferami relacji społecznych. Otwarcie sklepu tylko w jednym miasteczku na świecie nie jest dyskryminacją wszystkich innych miejsc na świecie, gdzie takiego sklepu nie otworzono (bo jest to niemożliwe), nieobsługiwanie natomiast np. kobiet przez taki sklep jest klasyczną formą… Czytaj więcej »

Eryk
Eryk
3 lat temu

Długi wywód ale nadal nie wskazałeś w czym oferta Premium Mobile jest gorsza czy droższa od pozostałych ofert konkurencji, która podobno jest z tej epoki. Nie czas i miejsce żeby o tym się rozpisywać ale jeżeli znasz temat asymetrii MTR dla Play, to powinieneś wiedzieć z czego wynikała ich dobra wtedy oferta, bo obecna niczym się nie wyróżnia i jak wskazałem jest droższa od Premium Mobile. Ile aktywnych kart operatorzy mają, to zobaczymy jak minie czas na rejestrację, bo rozdawnictwo kiedyś starterów a teraz bonusów do rejestracji trwa. Jest duża obawa przed tym, że okaże się, że sztucznie napompowana baza… Czytaj więcej »

marek
marek
3 lat temu

Zapis czatu z konsultantami Premium Mobile na temat oferty FULL NO LIMIT za 24, 48 PLN :bez zobowiązań : faceMarek Czy to prawda, że można otrzymać od Was przez telefon “u konsultanta” ofertę zawierającą jednocześnie nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych, nielimitowane połączenia na numery stacjonarne,nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz Internet w cenie 24,48 PLN z VAT przy umowie na jeden miesiąc ? account_boxAgata Gątarska Dzień dobry, w czym mogę pomóc ? Jest to oferta indywidualna. Jeżeli jest Pan zainteresowany taką opcją, proszę o numer telefonu. Przekażę go do działu sprzedaży, tam będzie miał Pan możliwość zasięgnięcia szerszej informacji w tej… Czytaj więcej »

robert1810
robert1810
3 lat temu

Potwierdzam, że jest dostępna taryfa S (no limit komórki, stacjonarne, sms, mms, 4GB) za 24,48zł na czas nieoznaczony. Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem i proponował m.in. taką ofertę. Można utargować opłatę aktywacyjną do 29zł a przy 2 numerach do 9zł. Wg. mnie wygląda to bardzo ciekawie. W Play taka oferta jest dostępna w DUK na tzw. utrzymanie klienta a tutaj mamy od razu przy pierwszej umowie. Złożyłem dzisiaj zlecenie i zobaczymy co to z tego wyjdzie. Niestety ale ze względu na wakacyjny wyjazd kuriera zamówiłem dopiero po 2 września. Też nie rozumiem dlaczego nie reklamują tej oferty na stronie, bo mogłaby… Czytaj więcej »

diztonz
diztonz
3 lat temu

Jest wreszcie w Premium Mobile freedom 2 i Freedom 3 bez marketingu szeptanego – brawo :

Freedom 2 za 24,7 PLN : no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS, 5 GB Netu (aktywacja 29 PLN), umowa 1 msc.
Freedom 3 za 29,9 PLN : no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS, 10 GB Netu (aktywacja 29 PLN), umowa 1 msc.

( https://www.premiummobile.pl/abonament-freedom3/ )

robert1810
robert1810
3 lat temu

No w końcu. Niezrozumiałe było rozróżnianie ofert w zależności od kanału zawarcia umowy. Teraz już chyba nie ma wątpliwości jaka jest oferta i co zawiera. Chyba, że znowu na infolinii mają taniej 🙂
W tej sytuacji jest to jedna z najlepszych a może najlepsza oferta z kategorii “no limit”.

Adrian
Adrian
2 lat temu

Niestety skorzystałem z usług tej firmy i każdemu odradzam. Od ponad miesiąca co jakiś blokują mi możliwość wykonywania polaczeń. Tak po prostu, nie mogę zadzwonic, wysłać SMS ani skorzystać z internetu. W ostatnim miesiacu 7 razy zdarzyła się taka sytuacja. raz było to w niedziele o 16:30 (a przypomnę, ze ich biuro obsługi pracuje w niedziele do 16 więc mogłem zadzwonic dopiero w poniedziałek o 8 rano). Zazwyczaj włączali to od ręki, ale pewnego razu mieli problem z systemem i byłem bez kontaktu przez 12 godzin. Jaka cena, taka jakość. Na szczęście po dwóch miesiącach tej męki przenoszę numer do… Czytaj więcej »

34
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x