Premium Mobile po raz kolejny numerem jeden w statystykach przenoszenia numerów wśród wszystkich operatorów komórkowych w I półroczu 2018 roku

Premium Mobile po raz kolejny numerem jeden w statystykach przenoszenia numerów wśród wszystkich operatorów komórkowych w I półroczu 2018 roku

7 lipca 2018 0 przez Redakcja
Według zestawień Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) dotyczących procedury MNP (przenoszenie numerów telefonów komórkowych między operatorami) Premium Mobile to nr 1 wśród wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce w I półroczu 2018 roku, drugi kwartał z rzędu utrzymując pozycję niekwestionowanego lidera, wyprzedzając Play, Orange i innych dużych operatorów.

Raporty Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) przedstawiają statystyki przenoszenia numerów telefonów komórkowych. Według zebranych danych za II kwartał i I połowę 2018 roku sieć Premium Mobile jest liderem w Polsce pod względem pozyskania i utrzymania klientów przenoszących się pomiędzy wszystkimi operatorami komórkowymi. Świadczy to przede wszystkim o tym iż klienci chętnie wybierają taryfy Premium Mobile, doceniając jakość usług i cenę. Co równie ważne, taki wynik wskazuje, że klienci są zadowoleni z oferty Premum Mobile i nie odchodzą, pomimo faktu, że umowy w Premium Mobile nie przywiązują na siłę klientów, nie są zawierane na czas określony, rok czy dwa, ale można je w dowolnej chwili wypowiedzieć z 30 dniowym terminem.

– Po raz kolejny już wypada mi tylko podziękować naszym Klientom za zaufanie, jakim obdarzyli nas i naszą markę. Premium Mobile już od początku swojej działalności oferuje swoim Klientom atrakcyjne warunki nie tylko w zakresie oferty NO LIMIT, ale także znacznie większe pakiety mobilnego internetu we wszystkich taryfach oraz proste i przejrzyste zasady bez długotrwałych zobowiązań abonamentowych. Nasza strategia zawierająca się w motto firmy – Różnica jest w cenie – jest niezmienna i sprawdza się w praktyce – komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Wg raportu UKE w II kwartale b.r. Premium Mobile pozyskał blisko 15 tys. numerów, oddając w tym samym okresie zaledwie niespełna 1,5 tys,. numerów.

Źródło/Fot: Premium Mobile / UKE

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***