MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

MVNO

Premium Mobile po raz kolejny numerem jeden w statystykach przenoszenia numerów

Według zestawień Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) dotyczących procedury MNP (przenoszenie numerów telefonów komórkowych między operatorami) Premium Mobile to nr 1 wśród wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce w I kwartale 2018 roku.

Raporty Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) przedstawiają statystyki przenoszenia numerów telefonów komórkowych. Według zebranych danych za I kwartał 2018 roku Premium Mobile jest liderem w Polsce pod względem pozyskania i utrzymania klientów przenoszących się pomiędzy operatorami spośród wszystkich krajowych sieci komórkowych (różnicy pomiędzy przyjętymi a oddanymi numerami).

– Premium Mobile od początku obecności na rynku oferuje swoim klientom atrakcyjne warunki nie tylko w zakresie oferty NO LIMIT, ale także między innymi znacznie większe pakiety mobilnego internetu we wszystkich taryfach oraz, co najważniejsze, proste i przejrzyste zasady bez długotrwałych zobowiązań abonamentowych. Bezpośrednio przekłada to się na zainteresowanie Klientów marką i przenoszenie numerów do naszej sieci – komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Przedstawione statystyki dotyczące przenoszenia numerów w sieciach komórkowych są przygotowywane z wykorzystaniem zarządzanego przez Prezesa UKE systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Dantych (PLI CBD).

Źródło/Fot: Premium Mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
rasso
rasso
2 lat temu

LycaMobile za to najgorszą siecią pod względem migracji, masę ludzi odchodzi z niej

1
0
Skomentujx
()
x