Premium Mobile przekroczył próg 100 tys. kart SIM

Premium Mobile przekroczył już próg 100 tysięcy kart SIM i jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią telefonii komórkowej w Polsce. Premium Mobile to także według najnowszych zestawień Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) nr 1 w kwietniu i maju 2018 wśród wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce w bilansie przenoszonych numerów (MNP).

Pod koniec maja 2018 operator telefonii komórkowej Premium Mobile osiągnął w swojej bazie pułap 100 tysięcy kart SIM, ponownie potwierdzając opinię najdynamiczniej rosnącego operatora na polskim rynku usług telekomunikacyjnych.

Klienci cenią sobie niskie ceny, proste zasady i przejrzystość oferty Premium Mobile, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi i braku długich zobowiązań. Spółka dynamicznie powiększa swoją bazę abonencką, przy zachowaniu niskiej bazy kosztowej oraz efektywnej struktury organizacyjnej.

– Jest nam niezmiernie miło, że w ciągu tak krótkiego czasu zaufało nam już tak wielu Klientów. Z dumą czytałem ostatnio artykuł na nasz temat pod tytułem „Premium Mobile- sieć najbardziej zadowolonych Klientów?”, w którym na podstawie wyników publikowanych przez UKE Autor twierdząco odpowiada na tak zadane pytanie. Klienci chąc mieć tanią usługę tej samej jakości jaką oferują duzi operatorzy jak również dobrą bieżącą obsługę bez zbędnego zawracania im głowy. A wszystko to bez konieczności wiązania się długoterminową umową na lata. To właśnie zapewnia im Premium Mobile. Naszym celem jest przekonać jeszcze więcej Polaków do korzystania na co dzień z naszej oferty. Tylko tyle i aż tyle – komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Według zebranych danych za kwiecień i maj 2018 roku i Raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) Premium Mobile utrzymuje pozycję lidera w Polsce pod względem bilansu przenoszących się pomiędzy operatorami spośród wszystkich krajowych sieci komórkowych (różnica pomiędzy przyjętymi a oddanymi numerami).

Źródło/Fot: Premium Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x