MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii MVNO

Premium Mobile ruszył z ofertą telekomunikacyjną w modelu MVNO

Premium Mobile ruszył z ofertą telekomunikacyjną w modelu MVNO. Sieć działa w oparciu o zasięg Polkomtela i stawia na klientów biznesowych. Jak wyglądają szczegóły oferty?

Oferta jest niezwykle rozbudowana, więc z pewnością nie da się napisać krótko o wszystkim, skupimy się więc na kwestiach najważniejszych. Kształt oferty jest przystosowany pod klientów biznesowych. Operator oferuje abonamenty bez telefonu (sama karta SIM) oraz z z telefonem. Okres umowy w obu przypadkach wynosi 12 lub 24 miesiące. Ważnym elementem całej oferty są tzw. rabaty progresywne, czyli zniżki na abonament, których wysokość zależy od liczby posiadanych numerów (im więcej, tym taniej).

Zacznijmy od oferty bez telefonu, czyli z samą kartą SIM.

Premium Mobile oferta bez tel

Fot: Print Screen PremiumMobile.pl

Do każdego zakupionego abonamentu Biznes No Limit klient otrzyma unikalny kod rabatowy do sklepu internetowego operatora upoważniający do zakupu jednego urządzenia (telefonu). Używając jednorazowego kodu rabatowego, otrzymać można rabat 9% na dowolne urządzenie (telefon) lub też zakupić urządzenie (telefon) przy abonamencie Biznes No Limit 12 na 12 rat 0%, a przy abonamencie Biznes No Limit 24 na 20 rat 0%. Kod ma ważność 4 m-ce od daty podpisania umowy Biznes No Limit 12 i 7 m-cy Biznes No Limit 24.

Jak wspomnieliśmy na samym początku cechą charakterystyczną oferty są tzw. progresywne zniżki, spójrzmy więc, ile można zyskać decydując się na większą liczbę kart SIM.

premium mobile tylko sim tabela rabatowa

Fot: Print Screen PremiumMobile.pl

Można dodatkowo obniżyć kwotę abonamentu wybierając spośród zintegrowanych pakietów, a każdy pakiet obniża cenę abonamentu do 2 zł przez 12m-cy, pozwalając czerpać dodatkowe korzyści ofertowe od partnerów strefy Premium.

Przejdźmy teraz do oferty z telefonem. Tu również klienci mają do wyboru 2 abonamenty – kosztujące w przypadku pierwszej karty SIM  48,11 zł (umowa na 12 miesięcy) oraz 37,83 zł (umowa na 24 miesiące). Co zawiera abonament?

premium mobile oferta telefon

Fot: Print Screen PremiumMobile.pl

W taryfie Biznes No Limit 24 ostatnie cztery płatności wynoszą 29,90 za pierwszy abonament, za 2. i 3. 24,90, a za 4. i kolejne 19,90.

Do każdego zakupionego abonamentu Biznes No Limit klient otrzyma unikalny kod rabatowy do sklepu internetowego upoważniający do zakupu jednego urządzenia (telefonu). Używając jednorazowego kodu rabatowego, otrzymuje się rabat 9% na dowolne urządzenie (telefon) lub można zakupić urządzenie (telefon) przy abonamencie Biznes No Limit 12 na 12 rat 0%, a przy abonamencie Biznes No Limit 24 na 20 rat 0%. Kod ma ważność 4 m-ce od daty podpisania umowy Biznes No Limit 12 i 7 m-cy Biznes No Limit 24.

premium mobile rabaty telefon

Fot: Print Screen PremiumMobile.pl

I oczywiście tabela rabatowa ze zniżkami na abonament z telefonem w zależności od liczby posiadanych kart SIM.

premium mobile tabela rabatowa sim z tel

Fot: Print Screen PremiumMobile.pl

Można również skorzystać z dodatkowych pakietów internetowych, które można dokupić do abonamentu, zwiększając tym samym ilość danych.

premium mobile pakiety dodatkowe internet

Fot: Print Screen PremiumMobile.pl

W ofercie operatora znajdziemy też sam internet mobilny i trzy taryfy do wyboru, z umową na 12 i 24 miesiące.

premium mobile internet mobiony

Fot: Print Screen PremiumMobile.pl

Zintegrowane pakiety korzyści

Abonenci korzystający z usług dedykowanych partnerów operatora, takich jak konto bankowe, zakup energii elektrycznej lub gazu, usług księgowych lub wsparcia IT można korzystać z 5 abonamentów No Limit po 2 zł miesięcznie.

Do Premium Mobile można oczywiście przenieść swój numer. Wystarczy na stronie operatora wypełnić odpowiedni formularz. Operator udostępnia też specjalną infolinię +48 222 300 782.

Więcej o ofercie nowego gracza na polskim rynku telekomunikacyjnym można znaleźć na stronie internetowej operatora premiummobile.pl.

Źródło/Fot: Premium Mobile, wł

Oceń w skali od 1 do 5 całokształt oferty Premium Mobile (1-najmniej, 5-najwięcej):

View Results

Loading ... Loading ...

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
Kate
Kate
3 lat temu

bardzo konkurencyjna oferta

1
0
Skomentujx
()
x