Premium Mobile uhonorowany tytułem Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2017

Innowacyjny polski operator komórkowy Premium Mobile, oferujący najtańszy abonament No Limit, został wyróżniony w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości, tytułem Debiut Roku 2017, organizowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki. Kapituła przyznała to wyróżnienie marce Premium Mobile, jako jedynemu podmiotowi z branży telekomunikacyjnej, za atrakcyjną ofertę produktową, unikatowy Program Ambasador i dynamiczny rozwój w tym roku.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm funkcjonujących na polskim rynku.

– Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i dedykujemy je naszym Klientom, gdyż to właśnie oni obdarzyli nas swoim zaufaniem licznie przenosząc numery telefonów do naszej sieci. Jest to najmilsze potwierdzenie, że nasza strategia zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym na co stawiamy – dodaje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Kapituła Redakcyjna przyznaje nominacje do tytułu na podstawie obserwacji rynku oraz prowadzonych w ramach zasadniczej części Programu ogólnopolskich badań konsumenckich. Po analizie informacji zebranych przez Redakcję i nadesłanych materiałów Kapituła Programu przyznaje wybranym, najlepszym markom tytuł Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2017. W każdej z kategorii w branży przyznawane jest tylko jedno wyróżnienie.

Źródło/Fot: Premium Mobile / Print Screen

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x