Premium Mobile wspiera konkurs Timecode AKCJA ANIMACJA

Polski operator komórkowy Premium Mobile patronuje pierwszej edycji konkursu kreatywnego Timecode AKCJA ANIMACJA. Jego celem jest wyłonienie nowych kreatywnych twórców filmów animowanych i wykorzystanie ich projektów w komunikacji istniejących marek. Premium Mobile przyznał swoje wyróżnienie dla animacji pod tytułem „Różnica jest w cenie”. Co ważne, animacja ta zostanie wykorzystana w komunikacji marki Premium Mobile.

Nagrodzona praca została stworzona specjalnie dla marki Premium Mobile i zostanie wykorzystana w jej działaniach, których celem jest pokazanie, że operatorzy wirtualni z punktu widzenia Klienta technicznie tak naprawdę nie różnią się od pozostałych i mogą zaproponować taką samą jakość usług jak duże firmy telekomunikacyjne, ale za znacznie niższa cenę.

– Premium Mobile ma innowacyjne podejście do kwestii świadczenia usług telekomunikacyjnych, dlatego wspiera oryginalne pomysły, także z dziedziny sztuk wizualnych – animacji. Mamy nadzieję, że nowe talenty wyłonione w konkursie w niedalekiej przyszłości będą miały szansę zaistnieć na rynku kreatorów – komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Konkurs Timecode AKCJA ANIMACJA jest platformą wymiany pomysłów i nowym spojrzeniem na polską animację dedykowaną komunikacji marketingowej. Organizatorzy szukają kreatywnych animatorów oraz motion designerów. Celem akcji jest dotrzeć zarówno do tych doświadczonych, już pracujących w branżach kreatywnych, jak również studentów uczelni artystycznych, a także ułatwić im późniejszy start w branży.

Zwycięskie autorskie projekty przyciągają wzrok najważniejszych przedstawicieli branży i otwierają drzwi nagrodzonym do dalszej kariery. Stają się trampoliną do tworzenia nowych projektów, dzięki czemu autorzy mają szansę realizować coraz lepsze pomysły u boku profesjonalistów.
Więcej na temat konkursu pod adresem: www.timecodeakcjaanimacja.pl

Nagrodzony film:

Źródło/Fot: Premium Mobile / Print Screen

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x