Promocja dla przenoszących numer do FAKT Mobile

Od 26 stycznia b.r. w Fakt Mobile obowiązuje promocja dla osób, które przeniosą swój numer do Fakt Mobile z innej sieci. Każdy, kto skorzysta z promocji i przeniesie swój numer do Fakt Mobile otrzyma po pierwszym doładowaniu konta bonus – 60 zł ważny przez 90 dni.

Aby otrzymać bonus, wystarczy doładować swoje konto dowolną kwotą. Niestety, bonus nie trafia na konto główne, co oznacza, że nie można go wykorzystać na niektóre usługi, jak np. SMS-y Premium, połączenia międzynarodowe, roaming… Bonusowe 60 zł możemy wydać na krajowe połączenia głosowe i SMS-y oraz MMS-y. Warto też dodać, że doładowanie konta musi nastąpić wtedy, gdy na koncie aktywna jest oferta Fakt Mobile. Jeśli przed doładowaniem konta użytkownik zmieni ofertę, np. na Red Bull Mobile, bonus nie zostanie przyznany pomimo spełnienia warunku przeniesienia numeru do Fakt Mobile.

Numer do Fakt Mobile można przenieść w salonach Play. Oczywiście wcześniej należy się upewnić, że nasz numer jest zarejestrowany u dotychczasowego operatora.

Fakt Mobile oferuje obecnie najniższą stawkę na połączenia krajowe w standardzie – tylko 15 groszy z sekundowym naliczaniem. Dodając do tego rok ważności konta po każdym doładowaniu, proste doładowanie konta (zasileniami Play) oraz dość łatwy dostęp do starterów (np. placówki Poczty Polskiej), oferta jest doskonała dla osób mało używających telefonu, np. dla seniorów.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Fakt Mobile, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
K
K
4 lat temu

Oferta jest dobra nie tylko dla osób mało dzwoniących.
Mam nadzieję, że opóźnienia w zamieszczaniu informacji i spadek jakości tekstów jest tymczasowy. Pozdrawiam.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x