‘Prosto Na Kartę’ – nowa i prosta oferta prepaid od Plusa

Od 19 marca Plus wprowadza nową prostą ofertę na kartę. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach powszechnej dostępności usług bez limitu, nie korzystają z pakietów i chcą mieć swobodę doładowań bez przepadania środków na koncie. Prosto Na Kartę to jednakowa stawka za usługi w Polsce i w roamingu w Unii Europejskiej oraz roczna ważność konta po każdym doładowaniu.

Olbrzymia grupa użytkowników ofert na kartę nie włącza żadnych pakietów obniżających koszty i korzysta z bieżącego doładowania. Plus przygotował dla nich nową, prostą ofertę, dzięki której nie muszą już zaprzątać sobie głowy różnymi stawkami za usługi i pamiętać o regularnym zasilaniu konta. Od teraz stawka za wszystkie standardowe usługi jest jedna, a konto ważne rok.

Prosto Na Kartę w Plusie, to:

 • Równa stawka 19 gr za minutę połączenia na komórki i stacjonarne, SMS-a i MMS-a oraz 1 MB transmisji danych w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej.
 • Środki na koncie ważne przez rok po każdym doładowaniu.

Usługi dodatkowe:

 • Darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci Plus po doładowaniu za min. 25 zł/30 dni – włączenie usługi jest bezpłatne, a pieniądze w całości pozostają do dyspozycji klienta, który może je dowolnie wykorzystać.
 • Pakiet internetowy 3 GB za 5 zł na 30 dni.

Prosta Oferta to pełna kontrola kosztów i płatność wyłącznie za to, z czego się korzystało. Wszystkie środki z zasilenia konta pozostają do dyspozycji klienta i dzięki rocznej ważności konta nie przepadają przez minimum rok.

ULOTKA

Źródło/Fot: Plus

2 komentarzy do “‘Prosto Na Kartę’ – nowa i prosta oferta prepaid od Plusa

 • 10 marca 2018 at 14:48
  Permalink

  Pakiety minut jednak by sie przydaly (albo nizsza cena za minute np. 15gr) a i drugi, wiekszy pakiet internetu tez.

  Odpowiedź
 • 10 marca 2018 at 18:08
  Permalink

  10gr/sms/mms/minuta i 4gr/MB w podstawowej stawce A2Mobile…lepiej nie ma nigdzie.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz