MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Aero2 Bez kategorii

Przerwy techniczne w Aero2 w najbliższych dniach

Aero2 – dostawca m. in. Usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – przeprowadzi w najbliższych dniach prace techniczne, które uniemożliwią korzystanie z niektórych usług. 

Jak informuje operator prace techniczne będą prowadzone nocą z 29 na 30 stycznia w godz. 22:00-6:00 oraz 30 stycznia w godz. 23:00-24:00 i będą dotyczyły serwisów sklep.aero2.pl oraz moje.aero2.pl. W tym terminie nie będzie możliwości zakupu pakietów danych w sklepie Aero2.

Zawieszony zostanie także dostęp do panelu Klienta moje.aero2.pl oraz notyfikacje automatyczne w czasie rzeczywistym. Wiadomości zostaną dostarczone z opóźnieniem.

Operator zaleca wykupienie pakietów dodatkowych z wyprzedzeniem przypominając, że można mieć jednocześnie aktywnych do 5 pakietów dodatkowych.

Korzystanie z internetu w wersji bezpłatnej oraz korzystanie z wcześniej wykupionych pakietów dodatkowych będzie możliwe przez cały czas.

Źródło: wł

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
magik
magik
4 lat temu

Dobrze, że informują o takich rzeczach. Można się jakoś przygotować. W innych firmach bywa, że znienacka odłączają usługi nikogo o tym nie informując

1
0
Skomentujx
()
x