Przerwy techniczne w Aero2 w najbliższych dniach

Aero2 – dostawca m. in. Usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – przeprowadzi w najbliższych dniach prace techniczne, które uniemożliwią korzystanie z niektórych usług. 

Jak informuje operator prace techniczne będą prowadzone nocą z 29 na 30 stycznia w godz. 22:00-6:00 oraz 30 stycznia w godz. 23:00-24:00 i będą dotyczyły serwisów sklep.aero2.pl oraz moje.aero2.pl. W tym terminie nie będzie możliwości zakupu pakietów danych w sklepie Aero2.

Zawieszony zostanie także dostęp do panelu Klienta moje.aero2.pl oraz notyfikacje automatyczne w czasie rzeczywistym. Wiadomości zostaną dostarczone z opóźnieniem.

Operator zaleca wykupienie pakietów dodatkowych z wyprzedzeniem przypominając, że można mieć jednocześnie aktywnych do 5 pakietów dodatkowych.

Korzystanie z internetu w wersji bezpłatnej oraz korzystanie z wcześniej wykupionych pakietów dodatkowych będzie możliwe przez cały czas.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
magik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
magik
Gość
magik

Dobrze, że informują o takich rzeczach. Można się jakoś przygotować. W innych firmach bywa, że znienacka odłączają usługi nikogo o tym nie informując