Przesiądź się na bezpieczny system operacyjny!

Przesiądź się na darmowy, bezpieczny i stabilny system operacyjny z MVNO-GSM.PL! Pozbądź się wiecznych problemów z komputerem i zobacz, czym są systemy Linux i jaka jest różnica.

Od początku istnienia naszej strony skupiamy się na promowaniu wszelakich alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich są systemy operacyjne Linux – całkowicie darmowe, stabilne i bezpieczne.

>> UWAGA!!! <<

Ubuntu_8.04_CD'sSystem operacyjny Linux można całkowicie za darmo pobrać samodzielnie z internetu (polecamy oficjalne strony poszczególnych dystrybucji). Jeśli jednak nie wiesz jak to zrobić, nie masz technicznych możliwości lub boisz się, że nie poradzisz  sobie samodzielnie (zwłaszcza z instalacją i konfiguracją), zajrzyj na nasze aukcje Allegro.

Na aukcjach Allegro oferujemy sprawdzone i bezpieczne płyty z systemem operacyjnym Linux, które są w pełni gotowe do rozpoczęcia procesu instalacji. Ceny płyt na aukcjach zostały ustalone na minimalnym możliwym poziomie, żeby nie trzeba było dokładać do interesu 😉 W cenę wliczone są nośniki (płyty DVD), opakowanie, koperty, prąd (nagranie i sprawdzenie nośników, pomoc on-line), droga na odległą placówkę poczty polskiej, obszerne materiały pomocnicze. Ceny aukcji są naprawdę symboliczne. To chyba jedyny uczciwy sposób na dotarcie do osób, które nie mają dostatecznej wiedzy na temat instalacji systemów operacyjnych na komputerach, a które jednocześnie nie są zadowolone z obecnego systemu.

Systemy wybraliśmy tak, aby pozwalały na korzystanie na wielu rodzajach sprzętów, zarówno na tych nowoczesnych, jak i tych starszych.

Kupując płytę DVD z Linuxem na aukcji otrzymasz:

  • Wybrany system operacyjny (lub kilka w przypadku kompletów) Linux na nośniku/nośnikach DVD
  • Obszerną instrukcję, napisaną możliwie najprostszym językiem, zawierającą podstawowe i niezbędne informacje dla początkujących użytkowników
  • pomoc on-line w instalacji i konfiguracji systemu (e-mail, forum)

Nie oferujemy płyt tłoczonych, nagrywamy je. 

Lista aukcji z systemem operacyjnym Linux >>>

Twój komputer naprawdę może działać lepiej 🙂 A czy warto? Sprawdź nasze komentarze.