Przychodnia Animal Center z pomocą narzędzi cyfrowych edukuje na temat rehabilitacji zwierząt, teraz jej założycielka wystąpiła w kampanii T-Mobile

Kiedy Zofia Gaińska postanowiła założyć własną przychodnię weterynaryjną specjalizującą się w rehabilitacji zwierząt, w Polsce ta dziedzina dopiero kiełkowała. Dziś Animal Center to już dwie placówki w Warszawie oraz kilkanaście tysięcy fanów w mediach społecznościowych. W codziennym kontakcie z klientami Zofia wykorzystuje możliwości internetu, a ostatnio wystąpiła w kampanii T-Mobile promującej małe firmy stosujące z sukcesem cyfrowe rozwiązania.

Zofia Gaińska zaczęła zdobywać doświadczenie w przychodni weterynaryjnej jeszcze w trakcie studiów na SGGW, a po czterech latach podjęła decyzję o założeniu własnej działalności. W tym czasie, w 2011 roku, w Warszawie funkcjonowało wiele placówek oferujących pomoc zwierzętom, mimo to niewiele z nich proponowało usługi w dziedzinie rehabilitacji psów i kotów oraz stałej opieki nad psami aktywnymi sportowo. To właśnie te obszary stały się specjalizacją Animal Center.

– Otwierając przychodnię ukierunkowaną na rehabilitację, która nie była wówczas w Polsce popularna, nie miałam pewności, czy przyjmie się ona jako element i uzupełnienie procesu leczenia. Szybko okazało się jednak, że zespół liczący dwóch fizjoterapeutów i trzech lekarzy rozrósł się do trzech ekspertów z zakresu fizjoterapii oraz kilkunastu weterynarzy. Taki sukces Animal Center niewątpliwie zawdzięcza kompetentnemu zespołowi specjalistów, który został doceniony przez warszawiaków – opowiada Zofia Gaińska, założycielka Animal Center. – Równie istotnym elementem działalności jak jakość i rodzaj świadczonych usług jest dla nas dobry kontakt z klientami placówek, dlatego duży nacisk kładziemy na obecność w internecie, tak, aby można tam było znaleźć wszystkie aktualne i bieżące informacje na nasz temat.

Krok w stronę cyfrowego biznesu

Przestrzenią, która pozwoliła Zofii dotrzeć do klientów, okazały się media społecznościowe, stające się coraz bogatszym źródłem informacji także o działalności firm i instytucji. W rezultacie strony na Facebooku należące do Animal Center dziś obserwuje kilkanaście tysięcy osób poszukujących rzetelnych wiadomości na temat zdrowia zwierząt oraz proponowanych przez przychodnię usług. Wiele treści udostępnionych jest także na stronie internetowej, gdzie klienci mogą znaleźć informacje o poszczególnych specjalistach oraz o wszystkich zmianach w funkcjonowaniu placówek. Zainteresowanie w sieci jest spore, dlatego Zofia rozważa założenie profilu Animal Center także na Instagramie. Dzięki tym narzędziom firma intensywnie działa w sieci, gdy więc pojawiła się propozycja wystąpienia w kampanii promującej usługi cyfrowe dla małego i średniego biznesu, jej właścicielka bez wahania zdecydowała się na udział.

Rozwój na pierwszym miejscu

Po siedmiu latach działalności Animal Center zatrudnia około 25 pracowników. W zeszłym roku przychodnia otworzyła nową placówkę na warszawskich Kabatach i ­ jak zaznacza Zofia – planuje dalszy rozwój proponowanych usług, tym razem w dziedzinie neurologii i ortopedii. Niezależnie od kierunku, w którym będzie podążać zespół Zofii, klienci Animal Center mogą być pewni, że o nowych możliwościach dowiedzą się w szybki i wygodny sposób. Przychodnia zamierza bowiem utrzymywać ścisłe kontakty z klientami w sieci.

Małe i średnie firmy potrzebują wsparcia w cyfrowej rewolucji

Choć szerokie wykorzystanie możliwości internetu przynosi wymierne korzyści biznesowi niezależnie od branży, w której firma się rozwija, nadal wiele małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce nie czerpie w pełni z potencjału rozwiązań cyfrowych. Swoją najnowszą kampanię MagentaBIZNES T-Mobile zdecydował się więc skierować w stronę sektora MŚP, aby promować wśród firm wdrażanie najnowszych technologii w działalności biznesowej i wspierać je w tym procesie poprzez kompleksowy zestaw usług ukierunkowanych na funkcjonowanie w sieci. W spocie, prócz Zofii Gaińskiej, widzowie mogą zobaczyć Michała Spodymka z Goeste Nieruchomości, który mieszkania i domy prezentuje klientom w filmach na YouTube, Joannę Lewandowską prowadzącą internetową pracownię florystyczną Kwiatowa Manufaktura oraz Tymoteusza Piętę, właściciela salonów fryzjerskich Hairmate, do których można zapisać się online. Wszystkie przedsiębiorstwa przedstawione w reklamie łączy umiejętne wykorzystanie narzędzi cyfrowych w codziennej pracy.

Źródło/Fot: T-Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x