Rejestracja

Rejestracja na MVNO-GSM.PL

Witaj na MVNO-GSM.PL. Jeśli chcesz się zarejestrować wypełnij poniższy formularz:

  • Strength Indicator
  • Czy akceptujesz regulamin?

  • Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie niezbędne do założenia i utrzymywania Konta Użytkownika Zarejestrowanego oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i prawo ich poprawiania oraz odwołania zgody w każdym czasie.

  • Zapoznałem się z Polityką Prywatności i akceptuję jej postanowienia. Zostałem też poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MVNO-GSM.PL z siedzibą w: Lubień 4; 14-140 Miłomłyn. Dane kontaktowe Administratora danych: jacek@mvno-gsm.pl. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody w celach związanych z rejestracją i utrzymaniem konta w serwisie MVNO-GSM.PL. Jako Użytkownik masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, jednak jej cofnięcie nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych, jednak nie dłużej niż do momentu usunięcia konta w serwisie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu korzystania z serwisu MVNO-GSM.PL. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich edycji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.