Rejestracja kart Pre-Paid w punktach Teletorium w całym kraju

Wprowadzona w czerwcu tego roku ustawa antyterrorystyczna nałożyła na użytkowników telefonów obowiązek rejestracji kart SIM, zarówno abonamentowych, jak i prepaid. Ogólnopolska sieć Teletorium, w ofercie której znajdziemy między innymi startery różnych sieci, umożliwia klientom rejestrację karty na miejscu w bezpieczny i szybki sposób.

Zgodnie z ustawą, która weszła w życie w połowie tego roku wszystkie niezarejestrowane do 1 lutego 2017 roku karty SIM zostaną dezaktywowane. Dotyczy to zarówno klientów, którzy posiadają numery abonamentowe, jak i tych z tzw. numerami na kartę. Dotychczas użytkownicy mogli kupić karty prepaid w wielu różnych punktach sprzedaży i od razu z nich korzystać. Teraz przy zakupie starterów należy je od razu zarejestrować, podając swoje dane osobowe, w tym między innymi numer PESEL i numer dowodu tożsamości. Sieć Teletorium posiadająca już ponad 230 punktów sprzedaży w całej Polsce, w tym w najpopularniejszych galeriach handlowych, nawiązała współpracę z największymi operatorami w kraju w celu umożliwienia klientom rejestracji kart SIM. Sieć współpracuje w tej kwestii między innymi z sieciami Plus, Orange, T-Mobile, Play, Virgin Mobile, Premium Mobile czy Klucz Mobile. Rejestracje dokonywane są w całkowicie bezpieczny sposób za pośrednictwem udostępnionych przez operatorów platform.

Rejestracji nowo zakupionych kart prepaid lub tych posiadanych od jakiegoś czasu można dokonać w punktach Teletorium w całym kraju. Dokładne adresy punktów umożliwiających rejestrację kart są dostępne na stronie www.teletorium.pl.

Źródło/Fot: Teletorium

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Andrzejniuk Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
niuk
Gość
niuk

I tak miałem wpaść do teletorium po szkło hartowane to przy okazji zarejestruję kartę

Andrzej
Gość
Andrzej

Numeru dowodu tożsamości nie trzeba podawać, no chyba że ktoś jest obcokrajowcem i nie ma PESEL-u.