Rejestracja kart prepaid w Moim ING (ING Bank Śląski)

ING Bank Śląski umożliwił klientom rejestrację  kart prepaid w systemie bankowości internetowej Moje ING. Usługa dostępna jest od 15 listopada br.

Zmiany w polskim prawie telekomunikacyjnym nakładają na użytkowników telefonów komórkowych obowiązek podania swoich danych osobowych operatorowi. Niezarejestrowane numery zostaną wyłączone. Nie będzie można z nich wysyłać i odbierać SMS-ów, autoryzować przelewów bankowych, korzystać z aplikacji mobilnej ani rozmawiać. Na rejestrację numeru telefonu na kartę użytkownicy mają czas do końca stycznia. Dla wygody naszych klientów dajemy im taką możliwość w systemie Moje ING – powiedział Szymon Mitoraj, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej w ING Banku Śląskim.

Kartę prepaid w Moim ING można zarejestrować w kilku prostych krokach, bez wychodzenia z domu. Bank rozpozna dane klienta, wczyta je automatycznie i prześle operatorowi. Można zarejestrować więcej niż jeden numer telefonu.

W celu zarejestrowania numeru wystarczy podać numer telefonu oraz numer karty SIM, reszta danych wczyta się już automatycznie. Operator potwierdzi rejestrację numeru SMS-em.

Usługa dotyczy obecnie klientów Orange, Plusa, T-Mobile, Play oraz marek NJU Mobile oraz Heyah (szczegóły >>).

Przed kilkoma dniami podobną funkcjonalność uruchomił Bank Millennium.

Źródło/Fot: ING , wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o