Rejestracja prepaid w Orange teraz przez serwis transakcyjny banku

Od dzisiaj Orange (10.11.2016 r.) jako pierwszy operator w Polsce we współpracy z BlueMedia rozpoczął proces rejestracji prepaid online za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku Millennium. Sposób ten umożliwi rejestrację karty SIM w całości przez internet, bez wychodzenia z domu.

Rejestrację numeru on-line, bez wychodzenia z domu, możliwe jest dzięki temu, że to bank dokonuje weryfikacji na podstawie posiadanych w swojej bazie danych informacji.

Aby złożyć wniosek należy zalogować się do systemu transakcyjnego Millennium, następnie wybrać zakładkę „bankowość mobilna” oraz „zarejestruj numer na kartę”. W kolejnym kroku należy podać numer telefonu oraz numer seryjny karty SIM. Gdy już użytkownik poda te informacje system bankowy uzupełnia dane o imię, nazwisko oraz nr PESEL, wystarczy zaakceptować. Później specjalnym i bezpiecznym łączem bank Millenium przesyła dane do Orange. O tym, ze numer został zarejestrowany, poinformuje SMS.  O wdrożeniach usługi rejestracji  w kolejnych bankach Orange będzie informować na bieżąco.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o