Roaming bez zobowiązań w sieci komórkowej OTVARTA

Wystartowała wakacyjna promocja na roaming w sieci OTVARTA. Każdy, kto korzysta z jednego z 3 najtańszych abonamentów tej sieci, może aktywować czasowy roaming na urlop za granicą. Usługa kosztuje tylko 10 zł, a w ramach niej abonenci mają do wykorzystania 500 min/sms.

Pakiet Wakacyjny obejmuje 500 minut rozmów za granicą wymiennych na SMS-y. Usługa kosztuje tylko 10 zł i obowiązuje przez 14 dni (od momentu uruchomienia) w krajach Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Lichtensteinie i na Islandii. Można go aktywować 2 razy w roku kalendarzowym do ofert krajowych sieci OTVARTA, a więc: O! Najtańsza! (7,99 zł miesięcznie), O! Najlepsza! (13,99 zł) oraz O! Korzystna! (17,99 zł).

– Od początku dbamy o to, aby nasi klienci płacili tylko za to, czego naprawdę używają, dlatego mamy tak atrakcyjne abonamenty w unikalnie niskich cenach – mówi Daniel Kowalczyk, prezes zarządu. – Większość Polaków, jeśli wyjeżdża za granicę, to zazwyczaj 1-2 razy w roku – na letnie urlopy i ferie zimowe, dlatego nie chce płacić za roaming przez cały rok. To właśnie z myślą o nich uruchomiliśmy specjalną promocję na roaming bez zobowiązań. Pakiet Wakacyjny za 10 zł może aktywować każdy, kto korzysta u nas z abonamentu w taryfie krajowej – dodaje.

Dwutygodniowy roaming to doskonała oferta dla wszystkich osób, które wyjeżdżają na wakacyjną wycieczkę za granicę i chcą być w kontakcie z rodziną.

Rozliczenie promocji na wakacyjny roaming odbywa się na zasadzie punktowej – to znaczy, że w ramach Pakietu Wakacyjnego abonent otrzymuje w promocji 30 000 punktów, gdzie 1 punkt to 1 sekunda rozmowy, a jeden SMS to 60 punktów. Punkty można wykorzystać w dowolny sposób, np. na 400 minut rozmów i 100 SMS-ów.

Więcej informacji o roamingu w sieci komórkowej OTVARTA można przeczytać tutaj>>.

Źródło/Fot: OTVARTA / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o