„Rozmawiaj jak w kraju” – nowa promocja roamingowa dla klientów Plusa

Plus wprowadził nową promocję na usługi roamingowe na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Dzięki „Rozmawiaj jak w kraju” koszty za minutę wykonanego w roamingu połączenia głosowego czy wysłanego w nim SMS-a są identyczne jak w kraju.

„Rozmawiaj jak w kraju” to nowa promocja dzięki której obniżone są koszty połączeń oraz wysyłanych SMS-ów w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie.

Opłaty za połączenia w ramach usługi wynoszą:

  • 0,29 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego,
  • 0,19 zł za wysłanego SMS-a.

Usługa nie obejmuje połączeń przychodzących, natomiast opata za nie wynosi według cennika 0,05 zł za minutę.

Dla klientów indywidualnych ofert abonamentowych opłata miesięczna za usługę wynosi 10 zł brutto i jest cykliczną aż do momentu jej wyłączenia. Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT RJK, natomiast wyłączyć w ten sam sposób wysyłając wiadomość DEAKT RJK.

Dla klientów korzystających z ofert typu mix oraz „na kartę” okres ważności usługi wynosi 14 dni, a jej kosz to 9 zł brutto. W tym przypadku usługa nie jest cykliczną i po 14 dniach, jeśli klient nadal chce z niej korzystać, powinien ją ponownie aktywować. Aktywacji można dokonać za pomocą krótkiego kodu USSD: *136*11*28#. W przypadku ofert mix oraz prepaid z promocji wykluczone są połączenia na numery abonentów sieci telekomunikacyjnych na Litwie, Łotwie, Estonii oraz operatora France Mobile – Globalstar.

Promocja „Rozmawiaj jak w kraju” dostępna jest we wszystkich taryfach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz wszystkich taryfach mix i „na kartę”.

REGULAMIN Abonament

REGULAMIN Mix i Pre-Paid

Źródło: Plus

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x