Ruszają walentynkowe promocje operatorów – dzisiaj propozycje od Plusa

Do Walentynek już tylko 2 tygodnie. To jeden z okresów w roku, w którym operatorzy kuszą promocjami. Dzisiaj poznaliśmy dwie propozycje Plusa – jedna dotyczy ofert na kartę Plusa oraz Plusa Mix, druga marki Plush.

Już od dziś użytkownicy usług na kartę oraz mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na 20 zł do realizacji w portalu Pyszne.pl. Wystarczy tylko za pomocą kanału bankowo-internetowego doładować swoje konto za minimum 20 zł.

JA_Pyszne_WalnetynkiBy otrzymać kod promocyjny należy korzystać z usług na kartę lub mix w sieci Plus, wysłać bezpłatnego SMSa o treści WALENTYNKI na numer 80808 i doładować swoje konto odpowiednią kwotą. W odpowiedzi przyjdzie SMS z kodem promocyjnym do portalu Pyszne.pl. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji.

Z promocji mogą skorzystać klienci usług JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix. Zasilenia za minimum 20 zł należy dokonać kanałem bankowo-internetowym.

Promocja „Pyszne walentynki” trwa do 29 lutego lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego vouchera w kwocie 20 zł. Otrzymany kod należy wykorzystać do 30 kwietnia 2016 r, a można go zrealizować na www.pyszne.pl.

Plush_i_zelki_FRUGOSpecjalnie na Walentynki niespodziankę przygotował również Plush. Już od 1 lutego w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu można za 5 zł kupić limitowany zestaw startowy Plush na Kartę z żelkami FRUGO gratis. Dodatkowo można otrzymać 10 GB w prezencie, a wystarczy tylko włączyć jedną z plushowych promocji z Internetem.

Regulamin promocji “Pyszne Walentynki”

Źródło/Fot: Plus
0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x