Ruszył proces rejestracji kart Pre-Paid w IZZI na kartę

Ruszyła rejestracja kart SIM w sieci komórkowej IZZI na kartę. Od wczoraj klienci operatora mogą zarejestrować swój numer telefonu na dwa sposoby.

Pierwszym sposobem rejestracji swojej karty Pre-Paid jest wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie internetowej operatora (link do formularza >>). W czasie rejestracji oprócz danych wymaganych przez ustawę użytkownik zostanie poproszony o kod SMS dla kart zakupionych i aktywowanych przed 25 lipca b.r., oraz o kod PUK dla kart zakupionych po 25 lipca b.r. Następnie w celu weryfikacji danych należy udać się do dowolnego punktu sieci Play lub siedziby operatora – firmy Ahmes w Warszawie.

Drugim sposobem jest udanie się do dowolnego punktu sieci Play lub siedziby operatora – firmy Ahmes w Warszawie, gdzie użytkownik może dokonać pełnej rejestracji karty (rejestracja karty oraz potwierdzenie danych).

Sieć IZZI to kolejny po Mobile Vikings Polska operator, który w celu rejestracji swoich kart SIM korzysta z salonów swojego partnera infrastrukturalnego – sieci Play.

Źródło/Fot: izzi

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x