Ruszył Rebtel – szwedzki operator wybrał Wrocław na start swojej oferty w Polsce

Już w czerwcu Rebtel, jako pierwsza firma telekomunikacyjna w Polsce, uruchamia zupełnie darmowy pakiet mobilny. Usługa będzie dostępna tylko dla 10 000 osób i jedynie dla Wrocławia. Szwedzki telecom proponuje nieograniczone rozmowy, SMS-y i 1 GB internetu za darmo w miesiącu.

Szwedzka firma Rebtel wchodzi na rynek wrocławski i przewraca go do góry nogami, uruchamiając pierwszy na świecie 100-procentowy darmowy mobilny plan tylko dla zaproszonych.

– W naszej karcie SIM oferujemy najlepszy w Polsce produkt zawierający nieograniczone rozmowy, SMSy i określoną liczbę danych w miesiącu. I to wszystko za dosłownie 0 zł. Mamy nadzieję, że oferta okaże się rewolucją na rynku – mówi Jonas Lörnell, Head of Rebtel Poland.

Darmowe połączenia i SMS-y to dziś standard. Jako sieć Rebtel skupia się na danych mobilnych, które użytkownicy mogą, ale nie muszą wykupywać w dowolnym dla siebie momencie. – Oferujemy dzięki temu pełną swobodę danych – tłumaczy Lörnell.

Rebtel oferuje bezpłatny plan mobilny, który jest wspierany przez technologię firmy łączącą najnowocześniejsze technologie VoIP z tradycyjną technologią telekomunikacyjną.

Firma przez kilka pierwszych miesięcy działania na Polskim rynku skupiła się na pozyskaniu ambasadorów marki, którzy mają ją promować i inspirować do dołączania do sieci. Obecnie Rebtel ma już aż 500 reprezentantów.

– Co nas wyróżnia, to to, że naszego produktu nie można po prostu kupić. Aby dołączyć do sieci, musimy otrzymać zaproszenie od jednego z naszych ambasadorów. Na razie przyjmujemy tylko 10 000 klientów. Z czasem rozważymy podniesienie tej liczby – tłumaczy Lörnell.

Rebtel rozpoczął kampanię produktową już w czerwcu i obejmuje ona 90-sekundowe filmy o “Mr Roboto”, które można oglądać na Youtube i Facebooku, serię krótszych filmów o samej usłudze dostępnych na @RebtelPoland Instagram i billboardy, na których Szwedzi zmagają się z wymową nazwy miasta, do którego kierują ofertę. Jednocześnie Wrocław ma posłużyć firmie jako punkt wyjścia do ekspansji na inne miasta w Polsce, a później – na inne kraje.

Informacje o ofercie

Rebtel SIM Zawiera:

  • Nieograniczone połączenia w Polsce
  • Nieograniczone SMS-y w Polsce
  • Bezpłatne połączenia międzynarodowe z dowolnym użytkownikiem aplikacji Rebtel na całym świecie
  • 1 GB danych mobilnych 4G

Dodatkowe dane można kupić po następujących cenach:

  • 1 GB – 7 PLN
  • 5 GB – 15 PLN
  • 20 GB – 25 PLN
  • 50 GB – 35 PLN

***

Rebtel to szwedzka firma technologiczna rozwijająca globalne produkty i usługi w ramach międzynarodowych połączeń i usług finansowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, gdzie 90-osobowy zespół składający się z ponad 40 narodowości pracuje nad niekonwencjonalnymi i wolnymi od ograniczeń ofertami. Więcej informacji o Rebtel można znaleźć na stronie internetowej  www.rebtel.pl.

Źródło/Fot: Rebtel

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

10
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
damianbarnabeuonkiMmmmmamenus Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marco
Gość
Marco

Czyli ja nigdy mogę nie dostać zaproszenia, to po co to jest?

kajne medio
Gość
kajne medio

a2mobile ma dobry roaming więc ciężko było by mi zmienić na coś innego

amenus
Gość
amenus

no i cenowo za no limit też bardzo fajnie

barnabeu
Gość
barnabeu

w a2mobile nolimit na neta jest za 9,90

damian
Gość
damian

Tanioszka

Arek
Gość
Arek

darmowy pakiet miesięczny już istnieje. W Virgin mobile i to bez łaski, dla wszystkich. Tak więc spokojnie, bez zadęcia !

obik
Gość
obik

Dzięki, zostanę w a2

bober
Gość
bober

Co tam macie fajnego?

onki
Gość
onki

Wejdź na stronkę i poczytaj. Generalnie nolimity za 2 dyszki

Mmmmm
Gość
Mmmmm

30 min tylko