Ruszył Rebtel – szwedzki operator wybrał Wrocław na start swojej oferty w Polsce

Ruszył Rebtel – szwedzki operator wybrał Wrocław na start swojej oferty w Polsce

7 czerwca 2018 10 przez Redakcja
Już w czerwcu Rebtel, jako pierwsza firma telekomunikacyjna w Polsce, uruchamia zupełnie darmowy pakiet mobilny. Usługa będzie dostępna tylko dla 10 000 osób i jedynie dla Wrocławia. Szwedzki telecom proponuje nieograniczone rozmowy, SMS-y i 1 GB internetu za darmo w miesiącu.

Szwedzka firma Rebtel wchodzi na rynek wrocławski i przewraca go do góry nogami, uruchamiając pierwszy na świecie 100-procentowy darmowy mobilny plan tylko dla zaproszonych.

– W naszej karcie SIM oferujemy najlepszy w Polsce produkt zawierający nieograniczone rozmowy, SMSy i określoną liczbę danych w miesiącu. I to wszystko za dosłownie 0 zł. Mamy nadzieję, że oferta okaże się rewolucją na rynku – mówi Jonas Lörnell, Head of Rebtel Poland.

Darmowe połączenia i SMS-y to dziś standard. Jako sieć Rebtel skupia się na danych mobilnych, które użytkownicy mogą, ale nie muszą wykupywać w dowolnym dla siebie momencie. – Oferujemy dzięki temu pełną swobodę danych – tłumaczy Lörnell.

Rebtel oferuje bezpłatny plan mobilny, który jest wspierany przez technologię firmy łączącą najnowocześniejsze technologie VoIP z tradycyjną technologią telekomunikacyjną.

Firma przez kilka pierwszych miesięcy działania na Polskim rynku skupiła się na pozyskaniu ambasadorów marki, którzy mają ją promować i inspirować do dołączania do sieci. Obecnie Rebtel ma już aż 500 reprezentantów.

– Co nas wyróżnia, to to, że naszego produktu nie można po prostu kupić. Aby dołączyć do sieci, musimy otrzymać zaproszenie od jednego z naszych ambasadorów. Na razie przyjmujemy tylko 10 000 klientów. Z czasem rozważymy podniesienie tej liczby – tłumaczy Lörnell.

Rebtel rozpoczął kampanię produktową już w czerwcu i obejmuje ona 90-sekundowe filmy o “Mr Roboto”, które można oglądać na Youtube i Facebooku, serię krótszych filmów o samej usłudze dostępnych na @RebtelPoland Instagram i billboardy, na których Szwedzi zmagają się z wymową nazwy miasta, do którego kierują ofertę. Jednocześnie Wrocław ma posłużyć firmie jako punkt wyjścia do ekspansji na inne miasta w Polsce, a później – na inne kraje.

Informacje o ofercie

Rebtel SIM Zawiera:

  • Nieograniczone połączenia w Polsce
  • Nieograniczone SMS-y w Polsce
  • Bezpłatne połączenia międzynarodowe z dowolnym użytkownikiem aplikacji Rebtel na całym świecie
  • 1 GB danych mobilnych 4G

Dodatkowe dane można kupić po następujących cenach:

  • 1 GB – 7 PLN
  • 5 GB – 15 PLN
  • 20 GB – 25 PLN
  • 50 GB – 35 PLN

***

Rebtel to szwedzka firma technologiczna rozwijająca globalne produkty i usługi w ramach międzynarodowych połączeń i usług finansowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, gdzie 90-osobowy zespół składający się z ponad 40 narodowości pracuje nad niekonwencjonalnymi i wolnymi od ograniczeń ofertami. Więcej informacji o Rebtel można znaleźć na stronie internetowej  www.rebtel.pl.

Źródło/Fot: Rebtel

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***