Ruszyła nowa strona internetowa KLUCZ Mobile. Ma dużo nowocześniejszy wygląd

Odstawiając na chwilę na bok medialny konflikt firm T4B Sp. z o.o. oraz Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. napiszmy o pozytywnych rzeczach dla klientów – wreszcie ruszyła nowa strona internetowa sieci komórkowej KLUCZ Mobile. Strona ma nowoczesny wygląd i wreszcie wizualnie odpowiada dzisiejszym realiom. W porównaniu do poprzedniej jest po prostu świetna.

Temat strony internetowej KLUCZ Mobile powracał cyklicznie chyba przez prawie cały okres działalności operatora. Raz nawet operator przedstawił już zrzuty nowej strony www, ale zmian nie było. Stara strona pod wieloma względami była daleko w tyle za współczesnymi nowoczesnymi stronami www. Potem nadszedł czas, że strony internetowej nie było w ogóle (więcej na ten temat >>). Wszystko przez konflikt operatora z firmą T4B, która była jego dostawcą platformy MVNE (więcej >>). W konflikcie tym prezes operatora Denis Morozov za stan swojej strony www obwinił właśnie firmę T4B, jednak ta w stanowczych słowach wszystkiemu zaprzeczyła, informując, że jedynym powodem zaprzestania współpracy były zaległości finansowe właściciela KLUCZ Mobile wobec T4B (więcej >>).

Teraz wszystko się zmienia i być może mamy do czynienia z pierwszą rzeczą, na której zyskują klienci operatora. Operator wczoraj w godzinach wieczornych uruchomił nową wersję strony www. Trzeba przyznać, że nowa strona www jest teraz naprawdę solidna. Posiada nowoczesny wygląd, wszystkie niezbędne informacje (regulaminy, cenniki, kody USSD, FAQ). Wciąż jednak nie ma możliwości logowania się do panelu klienta. Nie działa również formularz do składania wniosków o przeniesienie numerów.

Nowa strona internetowa KLUCZ Mobile / Fot: www.klucz.net / Print Screen

Teraz pozostaje już tylko liczyć na szybkie wdrożenie możliwości logowania się do paneli klientów KLUCZ Mobile oraz uspokojenie atmosfery wokół operatora.

Obecnie nie wiemy, co z innymi procesami, jak np. przenoszenie numerów, czy realizacja wysyłki kart-duplikatów oraz dokumentów o przeniesienie numerów. Postaramy się jednak ustalić to możliwie najszybciej.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile / print screen

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Greg
Greg
1 rok temu

Jak nie ma możliwości logowania to na razie “stronka” informacyjna, nie zaś portal realnie działąjący. Ale to wreszcie krok w dobrym kierunku.

Pawel
Pawel
1 rok temu

Mam nadzieję, że panel użytkownika wróci bo to bardzo dobra sieć, po polsce super bo nolimit, internet 10GB starcza na miesiąc a za granicę do UE czy do Stanów można sobie zadzwonić za grosze! Super sieć testowałem za granicą i nigdy nie zawiodła!
Jak dla mnie bomba szkoda że niszowa sieć MVNO ale ma proste warunki umowy i to jest najpiękniejsze mocno kibicuję kluczowi!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x