MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Technologie

Samsung otwiera studenckie centrum edukacji USG w Bydgoszczy

W ramach współpracy z Collegium Medicum, firma Samsung wyremontowała salę dydaktyczną, gdzie zlokalizowano Centrum Edukacji oraz udostępniła 2 ultrasonografy. Projekt ma na celu wsparcie edukacji studentów w zakresie nauki wykonywania badań ultrasonograficznych. Współpraca Collegium Medicum oraz marki Samsung planowana jest na 2 lata. W oficjalnym otwarciu centrum wezmą udział władze uczelni oraz firmy Samsung Electronics Polska.

– Wyposażenie studenckiego centrum edukacji ultrasonograficznej w najnowocześniejsze aparaty USG Samsung pomoże studentom w prostszy sposób nauczyć się najbardziej powszechnie stosowanej metody diagnostycznej jaką jest ultrasonografia. Zależy nam aby studenci uczyli się na najnowszych urządzeniach na rynku umożliwiających wykonywanie zarówno prostych badań jak i bardziej zaawansowanych, takich jak na przykład elastografia – powiedział Marcin Ciesielski z Samsung Electronics Polska.

Aparaty USG Samsung powstały we współpracy z lekarzami specjalistami i cechują się doskonałą jakością obrazu, mając ponadto niezwykle prostą, intuicyjną obsługę.

HS40 to uniwersalny ultrasonograf do podstawowej diagnostyki. W zależności od konfiguracji może służyć do diagnostyki jamy brzusznej, badań naczyniowych, badań ginekologiczno-położniczych jak i do zrobienia bardzo dobrej jakości echo serca. HS60 to aparat, który ma już na wyposażeniu sondy wykonane w technologii monokryształu (S-VueTM). Technologia sond S-VueTM umożliwia uzyskanie o wiele lepszej jakości obrazu w porównaniu z sondami wykonanymi w technologii klasycznej. Ponadto aparat HS60 jest bardziej ukierunkowany na badania naczyniowe, ma między innymi sondę liniową do badania naczyń głębiej położonych.

Źródło/Fot: Samsung

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x