Samsung zaprasza na bezpłatne warsztaty ze Sketchnotingu

Firma Samsung Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty z tworzenia notatek biznesowych w formie rysunkowej. Zajęcia poprowadzi doświadczona rysowniczka Agata Jakuszko Sobocka. W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się, jak zamieniać słowa i myśli na proste obrazki, których znaczenie jest często warte więcej niż 1000 słów. Warsztaty odbędą się w warszawskim Warsaw Spire w dniach 3, 4 i 5 lipca o godz. 17:00.

Tematyka spotkań koncentrowała się będzie na 3 obszarach związanych z rysowaniem emocji, procesów oraz zagadnień biznesowych. Każde spotkanie to odrębny moduł, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, jak przy pomocy kilku prostych kresek tworzyć atrakcyjne rysunki na potrzeby notatek czy prezentacji biznesowych.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Używanie języka wizualnego upraszcza i ułatwia komunikację, pozwala oszczędzić czas w trakcie tworzenia notatek i pobudza umysł do tworzenia nowych skojarzeń. Zapisywanie słów w formie rysunków sprawia, że notatki zapamiętywane są bez wysiłku, a dodatkowo proces ich tworzenia jest bardzo przyjemny! Posługiwanie się językiem wizualnym w relacjach biznesowych pozwala także łatwiej wytłumaczyć nasz punkt widzenia i przekonać współpracowników, partnerów czy klientów do swoich pomysłów.

Warsztaty to także okazja, aby na żywo i w akcji sprawdzić najnowsze urządzenie od firmy Samsung – Samsung Flip. Zastępuje on tradycyjne tablice suchościeralne i flipcharty, oferując szereg unikatowych funkcji, które pomagają biznesowi w prowadzeniu ciekawych i inspirujących spotkań. Dotykowy ekran i pasywny rysik sprawiają, że z urządzenia korzysta się tak samo intuicyjnie, jak z tradycyjnych rozwiązań.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy zapisać się pod tym linkiem. Decyduje kolejność zgłoszeń, a jedna osoba może wziąć udział w dowolnej liczbie warsztatów.

Źródło/Fot: Samsung

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o