SHAUN REEVES podczas Virgin Mobile Surf Day w Plażowej

Zakończenie cyklu Niedziele Bez Limitu w warszawskiej Plażowej zapowiada się wyjątkowo interesująco – nie tylko pod kątem muzycznym, ale i sportowym. Gwiazdą ostatniej imprezy będzie Shaun Reeves, natomiast całodziennym występom DJ-skim towarzyszyć będzie Virgin Mobile Surf Day – targi firm powiązanych z sportami „deskowymi” oraz liczne aktywności.

Będzie to świetna okazja na podsumowanie kończącego się lata w iście plażowym klimacie. Oprócz dobrej muzyki, na ostatnią, niedzielną imprezę warszawskiej Plażowej i Virgin Mobile, organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji. Na terenie klubokawiarni odbędą się targi ze sprzętem i odzieżą do kitesurfingu, surfingu, wakeboardu czy snowboardu. Dodatkowo na odwiedzających będą czekać m.in. darmowe masaże, ćwiczenia przygotowujące do sportów wodnych i snowboardu czy tor skimboardowy.

Plakat_Virgin Mobile Surf DayPosezonowa prezentacja marek powiązanych z „deskowymi” sportami wodnymi będzie świetną okazją do zakupu produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. Natomiast wystawcy sprzętu zimowego pokażą też przedsmak tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach.

Wszystko to odbędzie się w muzycznej asyście polskich DJ-ów, natomiast w późniejszych godzinach uczestnicy wydarzenia usłyszą Shauna Reevesa – już ostatniej gwiazdy cyklu „Niedziele Bez Limitu”. To amerykański artysta, pochodzący z Detroit, dryfujący w kierunku mieszanki klasycznego i współczesnego house’u oraz tego, co najlepsze w techno i brzmieniach tech-house.

Tworzył wspólne produkcje i projekty z takimi twórcami, jak Ryan Crosson, Lee Curtiss czy Seth Troxler, z którymi współtworzył formację Visionquest, specjalizującą się w występach live na cztery gramofony.

W dorobku twórczym Amerykanina znajdują się solowe produkcje dla nowojorskiej oficyny Wolf+Lamb, ale także wspólne produkcje z Sethem Troxlerem, Gutim czy Miss Fitz. Wśród remikserskiego dorobku znaleźć można numery dla Tracey Thorn, Paula Ritcha i D’Julz.

Data: Niedziela – 6 września 2015

Rozkład godzinowy:
Virgin Mobile Surf Day: 12:00-20:00
Impreza z cyklu Niedziele Bez Limitu: 12:00-22:00

Wstęp: FREE!

Plażowa
ul. Wybrzeże Szczecińskie 1
Warszawa

Patronami cyklu Niedziele Bez Limitu są: Gazeta Co Jest Grane, muno.pl oraz Aktivist.
Patronami imprezy Virgin Mobile Surf Day są: Surfmag, Andergrand.pl, Freestyle.pl oraz Sieplywa.pl.

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o