MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

MVNO

Sieć FM MOBILE informuje o nowej procedurze doręczania przesyłek

W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVIS-19, sieć komórkowa FM Mobile informuje o nowej procedurze doręczania przesyłek. To bardzo ważna informacja dla osób zamierzających zawrzeć umowę na odległość za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Sieć komórkowa FM MOBILE poinformowała właśnie o nowej procedurze doręczania przesyłek. Co się zmieniło? Firma kurierska DPD, która obsługuje przesyłki FM Mobile, wprowadziła dodatkowa procedurę bezpieczeństwa.

Na numer kontaktowy podany przez klienta podczas procesu zawierania umowy, wysłana zostanie przez firmę DPD wiadomość SMS z kodem PIN. Po okazaniu dowodu osobistego do wglądu, celem potwierdzenia tożsamości, niezbędne będzie podanie także wcześniej otrzymanego kodu PIN do dodatkowej weryfikacji. W innym wypadku umowa nie zostanie wydana przez kuriera.

FM Mobile nie będzie otrzymywało kodów PIN do umów, klient musi więc mieć to na uwadze.

Sieć komórkowa FM Mobile działa w oparciu o zasięg sieci Plus.

Źródło/Fot: FM MOBILE

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x