Sieć IZZI opublikowała informacje, z których sieci przyciągnęła użytkowników

Wirtualny operator komórkowy IZZI opublikował infografikę z informacjami (w procentach) o tym, z jakich sieci użytkownicy przenieśli swoje numery do IZZI.

Jak można było się spodziewać najwięcej numerów do sieci IZZI zostało przeniesionych z sieci mBank Mobile, która wczoraj przeszła do historii. Jednak co najważniejsze mBank Mobile udostępnia użytkownikom możliwość przeniesienia numeru do innej sieci jeszcze do końca roku. Na drugim miejscu są użytkownicy przechodzący z sieci T-Mobile. Sieć IZZI pozyskała jeszcze numery z Virgin Mobile, Heyah, Plus, Play, Lycamobile, NJU Mobile i Mobile Vikings.

Sieć IZZI cechuje się niezwykle tanią i prostą ofertą krajową. Jest jedną z niewielu sieci w Polsce, która w standardzie w taryfie podstawowej oferują stawkę 19 groszy za minutę połączenia krajowego z sekundowym naliczaniem (stawkę 19 gr/min z sekundowym naliczaniem w standardzie oferują jeszcze tylko KLUCZ Mobile, Mobile Vikings po doładowaniu za 29 zł, NJU Mobile, zaś najniższą stawkę – 17 groszy za minutę połączenia krajowego- oferuje sieć White Mobile). SMS w IZZI kosztuje 9 gr. W ofercie IZZI dostępne są dodatkowo pakiety SMS oraz pakiety internetowe (również w roamingu UE).

Źródło: wł

Fot: izzi

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o