Sieci komórkowej OTVARTA stuknął roczek

W marcu ubiegłego roku na rynku telefonii komórkowej w Polsce pojawił się nowy operator – sieć OTVARTA. Pierwszy rok działalności okazał się wyjątkowo udany dla polskiego operatora. Szeroki wachlarz konkurencyjnych ofert oraz starania o bardzo wysoką jakość obsługi abonenta, skutkują zdobyciem zaufania coraz większej grupy klientów.

Pierwszy rok bywa dla wielu operatorów sprawdzianem nie do zdania. Rynek telefonii komórkowej jest wyjątkowo agresywny. Nieprzerwana walka między operatorami o abonentów, prowadzi do nieustannego obniżania cen i jednocześnie jakość obsługi. OTVARTA od niedawna może pochwalić się certyfikatem rzetelnej firmy. Na swojej stronie www.otvarta.pl, publikuje wyniki rosnącego grona zadowolonych klientów. Aż 96% zadowolonych abonentów oraz najniższy w Polsce odsetek osób, które zmieniają sieć. A zmienić można wyjątkowo łatwo, ponieważ operator nie wiąże abonentów umową czasową.

Rozpoczynając kolejny rok działalności, OTVARTA wprowadziła specjalną ofertę dla przenoszących numer – uwzględniając rosnącą potrzebę dostępu do Internetu mobilnego. Dla osób przenoszących numer, rabat -50% na cenę abonamentu przez 3 miesiące, plus dodatkowo powiększony pakiety Internetu. Operator oferuje aktualnie najniższe ceny na rynku. W ofercie O! Najlepsza za 6,99 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich i pakiet 6 GB Internetu. Jeżeli potrzebujemy większy transfer danych, to w cenie 8,99 zł dostaniemy 11 GB Internetu i oczywiście nielimitowane rozmowy i SMS.

Sieci komórkowej OTVARTA życzymy powodzenia w kolejnych latach działalności na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Źródło/Fot: OTVARTA

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x