Skoro weekend, to kolejne promocje od lajt mobile

Rzadko zdarza się początek weekendu bez promocji od lajt mobile. Choć promocje te nie zawsze są spektakularne i najczęściej pojawiają się cyklicznie wciąż te same, trzeba przyznać, że wielu polskich operatorów MVNO może uczyć się od lajt mobile aktywności i dążenia do tego, aby o sieci cały czas pisano. Operator przedstawił właśnie kolejne promocje, które tym razem potrwają w dniach 1-9 września b.r. Co tym razem przygotował lajt mobile?

Obie niespodzianki są już dobrze znane naszym czytelnikom. Pierwsza promocja obejmuje obniżenie stawki za opłatę aktywacyjną. W dniach 1-9 września b.r. jednorazowa opłata aktywacyjna zostanie obniżona do symbolicznej złotówki. Aby skorzystać z tej właśnie promocji wystarczy złożyć w czasie jej trwania zamówienie na wybraną ofertę abonamentową. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie internetowej operatora pod adresem lajtmobile.pl. Promocja obejmuje również ofertę “Strzał w 10”.

Kolejna promocja adresowana jest do osób, którzy rozważają skorzystanie z oferty Pre-Paid (na kartę) operatora. W dniach 1-9 września ceny starterów o nominale 9 zł (zawierające również 9 zł na start) zostają obniżone do 1 zł. Dodatkowo do pierwszego zasilenia rejestracyjnego dorzucony zostanie bonus – 50% wartości doładowania. Wysyłka starterów gratis.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o