Sposób na przedłużenie pakietu wakacyjnego 6 GB za 6 zł od Orange

internetUWAGA!!! Wpis jest archiwalny i dotyczy sposobu wydłużenia pakietu w 2014 roku. 

Czy pamiętacie rewelacyjny pakiet internetowy 6 GB za 6 zł od Orange (więcej)? Pakiet można było włączyć dowolną ilość razy do końca sierpnia, dzięki czemu spora ilość użytkowników włączyła po kilka-kilkanaście pakietów ciesząc się tym samym mobilnym internetem w bezkonkurencyjnej cenie i bez umowy. Niestety, pakiet wakacyjny ważny był przez 60 dni od dnia aktywacji, w wyniku czego wielu użytkownikom zaczyna wygasać, a zgromadzone na koncie GB przepadać. Na szczęście istnieje sposób na wydłużenie pakietu wakacyjnego, kosztuje to 10 zł i wydłuży nam pakiet o kolejny miesiąc.

W jaki sposób to zrobić?

Wystarczy aktywować jeden z pakietów internetowych dostępnych w promocji Pakiety internetowe (Regulamin). Aby wydłużyć Wakacyjny pakiet internetowy 6GB za 6 zł minimalnym kosztem polecam skorzystanie z najmniejszego dostępnego pakietu ważnego 30 dni – ten pakiet to Pakiet Internetowy 30-dniowy.

Pakiet Internetowy 30-dniowy to 100 MB internetu za 10 zł na 30 dni. Jego cena jest oczywiście zatrważająco wysoka, jednak aktywacja powoduje wydłużenie wakacyjnego pakietu internetowego.

UWAGA!!!

Pakiet Internetowy 30-dniowy dostępny jest wyłącznie w taryfach Orange POP, Nowe Orange Go oraz Orange One, dlatego też użytkownicy korzystający z wakacyjnego pakietu internetowego w taryfie Orange Yes mają nieco trudniejsze zadanie, gdyż muszą zmienić taryfę, np. na Orange One.

Co zatem zrobić po kolei aby przedłużyć Wakacyjny pakiet internetowy 6 GB za 6 zł?

 1. Sprawdzamy jaką mamy obecnie taryfę – można to zrobić kodem USSD *124*#
 2. Jeśli korzystamy z taryfy Orange POP, Nowe Orange Go lub Orange One przystępujemy do aktywacji Pakietu Internetowego 30-dniowego

  • aktywacja Pakietu Internetowego 30-dniowego – *110*67# (koszt 10 zł)
 3. Jeśli korzystamy z taryfy Orange Yes:
  • Musimy zmienić dotychczasową taryfę na np. Orange One (jak informują nas nasi Czytelnicy w przypadku zmiany taryfy pakiet wakacyjny nie znika).
   • przykładowo zmiana taryfy na Orange One – SMS o treści ONE pod nr 1120
  • aktywacja Pakietu Internetowego 30-dniowego – *110*67# (koszt 10 zł)

   

Warto również zadbać o ważność konta na połączenia wychodzące. W Orange możemy aktywować usługę Rok ważności konta. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START na numer 8002. Jeśli nasz numer aktywny jest dłużej niż 3 miesiące usługa jest darmowa, w innym przypadku jednorazowy koszt to 3 zł.

Regulamin promocji “Pakiety internetowe”

15 komentarzy do “Sposób na przedłużenie pakietu wakacyjnego 6 GB za 6 zł od Orange

   • 3 sierpnia 2015 at 22:13
    Permalink

    Będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś potwierdzi, czy ten sposób na przedłużenie ważności rzeczywiście działa? 🙁

    Odpowiedź
    • 4 sierpnia 2015 at 08:14
     Permalink

     Działał w tamtym roku. Czy działa w tym nie wiem

     Odpowiedź
 • 28 października 2014 at 12:57
  Permalink

  Ale kombinacje. Ceny pakietów są teraz tak niskie, że lepiej po prostu zapłacić i święty spokój bez kombinacji.

  Odpowiedź
  • 28 października 2014 at 13:25
   Permalink

   Niestety póki co żaden z dostępnych na rynku pakietów w ofertach na kartę nie dorasta do pięt tej ofercie. Są użytkownicy, którzy wykupili nawet 10 pakietów, płacąc za 60 GB tylko 60 zł. Teraz, gdy mają jeszcze bardzo dużo danych, a termin ważności pakietu nieubłaganie upływa, szukają sposobów na jego przedłużenie.

   Pozdrawiam,

   J.

   Odpowiedź
 • 28 października 2014 at 14:32
  Permalink

  Ten pakiet można w jakiś tajemny sposób wydłużyć na rok,podobnie jak pakiety danych z czipsów Lays.Niestety osoby znające te sposoby na
  pewnym forum telekomunikacyjnym,nie są skore do podzielenia się ową wiedzą.

  Odpowiedź
  • 28 października 2014 at 14:37
   Permalink

   Słyszałem o tym, jednak za pomocą konwencjonalnych narzędzi chyba zrobić się tego nie da. Szukałem ale nie znalazłem. Być może osoby te znają jakąś lukę w systemie Orange, którą zdradził ktoś dobrze poinformowany… Sam nie wiem.

   Odpowiedź
 • 29 października 2014 at 15:06
  Permalink

  No i sposób na rok ważności laysów na wspomnianym forum został odkryty.Co prawda odkrywca swoją wiedzą dzieli się tylko z użytkownikami mającymi długi staż na owym forum,ale oni będą tą wiedzę przekazywać swoim znajomym i nie ma siły, by ktoś w końcu nie puścił tego w obieg.

  Odpowiedź
 • 29 października 2014 at 15:27
  Permalink

  no i stało się. Pierwszy MVNO w Polsce mBank mobile kończy działalność….:( pewnie też za jakiś czas całkiem marka mbank zostanie przejęta przez Orange…? 🙁

  Odpowiedź
 • 30 września 2016 at 09:00
  Permalink

  Aktywowalem ten pakiet ale jak sprawdzam pakiet 6gb to waznosc nadal mam0 dni

  Odpowiedź
  • JacekK
   30 września 2016 at 09:15
   Permalink

   Witam, proszę zwrócić uwagę na datę artykułu (2014), sposób tren dotyczył pakietu internetowego z 2014 roku. Dla jasności zmieniłem już nagłówek wpisu, żeby nikt nie miał wątpliwości.

   Pozdrawiam

   Odpowiedź

Dodaj komentarz