[SPROSTOWANIE] Publikujemy pełną treść oświadczenia (sprostowania) firmy T4B w związku z sytuacją wokół sieci KLUCZ Mobile

W związku z sytuacją wokół sieci komórkowej KLUCZ Mobile (więcej >>) publikujemy treść oświadczenia (sprostowania), jakie przesłała do Redakcji MVNO-GSM.PL firma T4B Sp. z o.o. w związku z naszą publikacją.

SPROSTOWANIE

(dotyczy artykułu pt. “Co dalej z KLUCZ Mobile? Jest uspokajający komunikat prezesa operatora Denisa Morozova” z dnia 6 marca 2019 roku, opublikowanego na łamach MVNO-GSM.PL).

T4B Sp. z o.o. stanowczo i zdecydowanie zaprzecza nieprawdziwym twierdzeniom pana Denisa Morozova, stanowiącym nieprawdziwe informacje i pomówienia T4B Sp. z o.o., zawartych w artykule z dnia 6 marca 2019 r. pt. “Co dalej z KLUCZ Mobile? Jest uspokajający komunikat  prezesa operatora Denisa Morozova”, wskazując, iż wyłączną przyczyną zaprzestania przez T4B Sp. z o.o. świadczenia usług na rzecz Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. jest istniejące wymagalne i przeterminowane powyżej 14 dni zobowiązanie, które już na dzień 8.02.2019 r. wraz z odsetkami (data ostatniego wezwania do zapłaty) wynosiło 90.153,58 zł (słownie: dziewięćdziesiąt tysięcy sto pięćdziesiąt trzy złote, pięćdziesiąt osiem groszy). Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. od kilkunastu miesięcy nie regulowała terminowo swoich zobowiązań. Już w sierpniu 2018 r. Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. zalegała z płatnością na rzecz T4B Sp. z o.o. za okres przekraczający ponad 6 miesięcy, co zostało potwierdzone w uznaniu długu podpisanym w dniu 29.08.2018 r. przez prezesa Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. pana Denisa Morozova. Uznanie długu dotyczyło faktur wystawionych w okresie od 28.02.2018 r. do 31.07.2018 r. i pomimo deklaracji pana Denisa Morozova w w/w uznaniu długu, iż całość zobowiązania zostanie zapłacona do 31.12.2018 r. do chwili obecnej pozostają nieuregulowane jeszcze zobowiązania objęte uznaniem długu, a wynikające z faktur wystawionych w czerwcu i lipcu 2018 roku. Obecnie zobowiązania Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. względem T4B Sp. z o.o. przekraczają 9 pełnych okresów rozliczeniowych i obejmują okres czerwiec 2018 – luty 2019. Kopię uznania długu oraz wykaz nieuregulowanych faktur przez Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. przekazujemy do wyłącznej wiadomości redaktora bloga MVNO-GSM.PL, bez możliwości ich upublicznienia.

T4B Sp. z o.o. oświadcza, iż w związku z trwałym zaprzestaniem przez Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. regulowania swoich zobowiązań względem T4B Sp. z o.o., prawnicy T4B Sp. z o.o. przygotowują wniosek o ogłoszenie upadłości Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o.

Odnośnie zarzutów pana Denisa Morozova na temat współpracy z T4B Sp. z o.o. wskazujemy, iż współpraca została zerwana przez T4B Sp. z o.o. ze względu na brak płatności ze strony Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o., a o rzekomych zarzutach Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. co do współpracy i zmianie podmiotu zapewniającego platformę MVNE, firma T4B Sp. z o.o. dowiedziała się dopiero z treści artykułu z dnia 6 marca 2019 roku “Co dalej z KLUCZ Mobile? Jest uspokajający komunikat prezesa operatora Denisa Morozova”.

T4B Sp. z o.o. dodatkowo oświadcza, iż Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o. nigdy nie zgłaszała uwag co do cen naszych usług, a w corocznych badaniach oceny jakości T4B Sp. z o.o. była bardzo dobrze oceniana.

Źródło: T4B Sp. z o.o.  

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Crombie
Crombie
1 rok temu

Szykuje się kolejny upadek. Niestety ale w Polsce MVNO bez mocnego zaplecza finansowego, nie mają szans na sukces. Trudno im nawet wegetowac.

PrezesKluczMobile
PrezesKluczMobile
1 rok temu
Reply to  Crombie

Trudno ale mozliwe. Biznes wyglada ze jest drogij, ale do konca nie jest tak. Jak zwracac uwage gdie Co kupuje I jaki dostajes serwys – to wszystko bedzie OK. Najwaznejsze nie rozrzucac kase na niepotrzebna outdoor reklama i nie robic baza abonentska “at any cost”

Wszolek
Wszolek
1 rok temu

No to podziwiamy chyba początek końca Klucza. Szkoda bo swoją obecnością sporo wnieśli. Przykre że kończą właśnie tak czyli narażając klientów, którzy już przecież odczuwają skutki…

PrezesKluczMobile
PrezesKluczMobile
1 rok temu
Reply to  Wszolek

Wszystko jest I bedzie OK. Dzalami jak dzalali. Nawet teraz bedziemy dzalac lepiej

Remington
Remington
1 rok temu

Stronę internetową Klucz postawił, więc to nie Vectone. IMO wniosek o upadłość to tylko argument w ich dochodzeniu należności.

PrezesKluczMobile
PrezesKluczMobile
1 rok temu
Reply to  Remington

Nawet nie argument, a zemsta wkurzonego czlowieka.

zasł
zasł
1 rok temu

Szczerze nie chcę zmieniać sieci a nawet gdybym chciał to bym się bał przez te wszystkie zawirowania. Od początku mam a2mobile i mam nadzieję że będą jeszcze długo na rynku z aktualnymi pakietami

Mirek
Mirek
1 rok temu
Reply to  zasł

Miałem 2 numery w a2mobile. Do póki należała do aero2 było wszystko w porządku, po przejęciu przez premium mobile zaczęły się cyrki. Pierwszym zauważalnym problemem było przełączanie się zasięgu sieci na 2G. Działo się tak co kilka dni i przebiegało tak, że nagle sieć całkowicie znikała na kilka minut, następnie włączał się zasięg 2G, a żeby znów przełączył się na 4G trzeba było włączyć tryb samolotowy na kilka sekund, to było jeszcze do przeżycia. Drugi problemem już nie do zaakceptowania dotyczył połączeń i SMS-ów. Z połączeniami działo się tak, że ktoś aby się do mnie dodzwonić musiał kilka razy próbować… Czytaj więcej »

Crombie
Crombie
1 rok temu
Reply to  zasł

a2 mobile cenowo jest ok ale jakościowo dla mnie nie do zaakceptowania. Przede wszystkim problemy z zasięgiem tzn. dziwne dziury zasięgowe pomimo, że karta Plusha działa wyśmienicie w tych samych lokalizacjach, problemy z internetem, brak hd voice.
Klucz działa bezproblemowo i życzę im żeby przetrwali, bo oferta jest bardzo dobra. Poprzedni wygląd strony był niestety ale archaiczny, teraz jest ok.

Karolek
Karolek
1 rok temu

Kusu mnie przejście do klucza bo posiadają HD Voice i połączenia oczekujące, w A2mobile tego nie ma

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x