Startuje innowacyjne forum telekomunikacyjne MVNO-GSM.PL

Po wielu tygodniach prac udostępniamy Czytelnikom forum telekomunikacyjne. Forum dostępne jest pod adresem mvno-gsm.pl/forums i już od teraz jest do dyspozycji naszych Czytelników.

forum mvno

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiało się sporo pytań od naszych Czytelników dotyczących forum na stronie MVNO-GSM.PL. Postanowiliśmy więc niezwłocznie przystąpić do działania i udostępnić forum, które jest w pełni zintegrowane ze stroną. Forum będzie  – mam nadzieję – sukcesywnie powiększać się, nabierać nowych funkcji oraz gościć coraz większą liczbę użytkowników.

Forum miało wystartować wraz z początkiem kwietnia, jednak postanowiłem udostępnić je już teraz, gdyż w czasie normalnego funkcjonowania forum łatwiej wychwycić wszelkie niedociągnięcia i ewentualne błędy. Proszę więc o wyrozumiałość i – o ile to możliwe – zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w tym wątku lub mailowo na adres jacek[at]mvno-gsm.pl. Wszystko postaram się naprawiać możliwie najszybciej.

Aby skorzystać z forum należy:

 • zarejestrować się na stronie MVNO-GSM.PL klikając w ten link
 • sprawdzić podany w czasie rejestracji adres e-mail, na który przyjdzie pierwsze hasło (można je zmienić wchodząc w edycję profilu, który po zalogowaniu można znaleźć w prawym górnym rogu strony)
 • zalogować się na stronie MVNO-GSM.PL klikając w ten link https://mvno-gsm.pl/login/

Na forum pisać mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Oczywiście bez zmian pozostaje funkcja komentarzy, z której korzystać może każdy – nawet niezarejestrowany – użytkownik.

Zachęcam również operatorów do zakładania swoich oficjalnych profili i aktywności na stronie i forum, gdyż z pewnością przyczyni się to do łatwiejszego rozwiewania wszelkich wątpliwości dotyczących ofert, kwestii technicznych, itp.

Zapraszam do użytkowania prosząc raz jeszcze o wyrozumiałość, jeśli coś działa nie tak, jak powinno.

10 komentarzy do “Startuje innowacyjne forum telekomunikacyjne MVNO-GSM.PL

 • 24 marca 2015 at 12:52
  Permalink

  Super! A na czym polega jego innowacyjność? Oraz na forum nie mogą pojawiać się nowe funkcjonalności tylko nowe funkcje. Funkcjonalność to cecha tak jak innowacyjność właśnie – i jako taka nie ma liczby mnogiej.

  Odpowiedź
  • JacekK
   24 marca 2015 at 13:36
   Permalink

   Innowacyjność polega m. in. na tym, że jest poświęcone w przeważającej większości rozwiązaniom alternatywnym. Dzięki temu te nie znikną pośród dziesiątek innych wpisów. Forum przejmuje wszystkie cechy strony, na której liczba newsów o danej marce nie zależy od jej budżetu, rozpoznawalności, a jedynie od aktywności danej marki. To jest właśnie innowacyjność. Dotychczas rozwiązania takie na wielu stronach były albo pomijane, albo marginalizowane, gdyż promowanie ich jest mniej opłacalne. Nietrudno to zauważyć, gdy np. wpis o nowej ofercie Play czy Plus jest na 4 obszerne akapity, zaś o nowej promocji sieci MVNO nierzadko napisany w kilku skromnych zdaniach.

   Pojawią się też nieznane w innych miejscach rozwiązania, których póki co zdradzić nie mogę. Te z pewnością pomogą stworzeniu licznej społeczności, która stanie się realną przeciwwagą dla promowanych przez wielu głównie rozwiązań tradycyjnych 🙂 Ale szczegóły w późniejszym czasie 🙂

   Co do funkcji,funkcjonalności – zgadzam się i poprawiam 😉 To ze zmęczenia 🙂

   Pozdrawiam!

   Odpowiedź
 • cyanoone
  24 marca 2015 at 14:25
  Permalink

  Dałoby się zrobić oficjalnie wątki dla poszczególnych operatorów?

  Odpowiedź
  • JacekK
   24 marca 2015 at 16:50
   Permalink

   Witaj! 🙂

   Tak, oficjalne wątki oczywiście będą, nie mniej dam szansę operatorom MVNO na utworzenie własnych wątków, zobaczymy jak to wyjdzie:) Wysłałem informację do operatorów o możliwości rejestrowania się. Pierwsi już dokonali rejestracji 😉

   Pozdrawiam i dziękuję za propozycje zmian, witam również na forum! 🙂

   Jacek

   Odpowiedź
 • /#>X
  24 marca 2015 at 22:25
  Permalink

  Nie chcę się czepiać, ale … muszę.
  Co takiego innowacyjnego jest w tym forum? 😀

  Odpowiedź
  • JacekK
   24 marca 2015 at 22:59
   Permalink

   @ div

   Cierpliwości 😉 Wytrzymaj jeszcze max kilka tygodni a zobaczysz 😉

   Odpowiedź

Dodaj komentarz