Startuje innowacyjne forum telekomunikacyjne MVNO-GSM.PL

Po wielu tygodniach prac udostępniamy Czytelnikom forum telekomunikacyjne. Forum dostępne jest pod adresem mvno-gsm.pl/forums i już od teraz jest do dyspozycji naszych Czytelników.

forum mvno

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiało się sporo pytań od naszych Czytelników dotyczących forum na stronie MVNO-GSM.PL. Postanowiliśmy więc niezwłocznie przystąpić do działania i udostępnić forum, które jest w pełni zintegrowane ze stroną. Forum będzie  – mam nadzieję – sukcesywnie powiększać się, nabierać nowych funkcji oraz gościć coraz większą liczbę użytkowników.

Forum miało wystartować wraz z początkiem kwietnia, jednak postanowiłem udostępnić je już teraz, gdyż w czasie normalnego funkcjonowania forum łatwiej wychwycić wszelkie niedociągnięcia i ewentualne błędy. Proszę więc o wyrozumiałość i – o ile to możliwe – zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w tym wątku lub mailowo na adres jacek[at]mvno-gsm.pl. Wszystko postaram się naprawiać możliwie najszybciej.

Aby skorzystać z forum należy:

  • zarejestrować się na stronie MVNO-GSM.PL klikając w ten link
  • sprawdzić podany w czasie rejestracji adres e-mail, na który przyjdzie pierwsze hasło (można je zmienić wchodząc w edycję profilu, który po zalogowaniu można znaleźć w prawym górnym rogu strony)
  • zalogować się na stronie MVNO-GSM.PL klikając w ten link https://mvno-gsm.pl/login/

Na forum pisać mogą wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Oczywiście bez zmian pozostaje funkcja komentarzy, z której korzystać może każdy – nawet niezarejestrowany – użytkownik.

Zachęcam również operatorów do zakładania swoich oficjalnych profili i aktywności na stronie i forum, gdyż z pewnością przyczyni się to do łatwiejszego rozwiewania wszelkich wątpliwości dotyczących ofert, kwestii technicznych, itp.

Zapraszam do użytkowania prosząc raz jeszcze o wyrozumiałość, jeśli coś działa nie tak, jak powinno.

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
/#>XJacekKcyanooneHerr GeneralMichał Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Super! A na czym polega jego innowacyjność? Oraz na forum nie mogą pojawiać się nowe funkcjonalności tylko nowe funkcje. Funkcjonalność to cecha tak jak innowacyjność właśnie – i jako taka nie ma liczby mnogiej.

Herr General
Gość

Jawohl – funkcjonalnośc!
Ale za to jak mądrze brzmi 😉

cyanoone
Użytkownik
cyanoone

Dałoby się zrobić oficjalnie wątki dla poszczególnych operatorów?

/#>X
Użytkownik
/#>X

Nie chcę się czepiać, ale … muszę.
Co takiego innowacyjnego jest w tym forum? 😀

gmiazreclian
Gość
gmiazreclian

Masz rację, przyczepiłeś się 🙂 .