Studniówka w T-Mobile i Heyah. Szczegóły

T-Mobile Polska poinformował wczoraj o nowej propozycji dla osób, które cenią sobie długi okres ważności konta, czyli taką sytuację, w której nie trzeba regularnie doładowywać numeru na kartę w celu utrzymania ważności konta na połączenia wychodzące.

T-Mobile i Heyah proponują tzw. Studniówkę, czyli usługę, dzięki której użytkownicy mogą wydłużyć okres ważności na połączenia wychodzące o 100 dni. Niestety operacja ta jest płatna – w obu przypadkach z konta użytkownika (zarówno T-Mobile jak i Heyah) zostanie pobrana opłata w wysokości  4,99 zł.

Operację można wykonać wpisując na telefonie specjalny kod USSD *140*350#. W T-Mobile usługa przedłużenia ważności konta o 100 dni wyklucza się z innymi aktywnymi na koncie ofertami: Rok Ważności Konta, Frii rozmowna w T-Mobile i Heyah, Frii Internet oraz Frii SMS-y do wszystkich sieci. W Heyah użytkownik nie może skorzystać z usługi w przypadku aktywnych opcji: Rok Ważności Konta, Bezpłatnie w Heyah, Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do Heyah i T-Mobile, Rok Internetu za darmo lub Rok SMS-ów za darmo.

W obu ofertach (T-Mobile i Heyah) oferta obowiązuje od 2 grudnia 2015 r. Ważność konta można przedłużyć do 365 dni (rok ważności konta). Każdorazowo od użytkownika zostanie pobrana kwota 4,99 zł.

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o