Świąteczna promocja KLUCZ Mobile – jednorazowy bonus za doładowanie konta

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile przygotowała dla swoich klientów świąteczną niespodziankę. W ramach specjalnie przygotowanej na tę okazję promocji można otrzymać jednorazowy bonus do doładowania konta za minimum 50 zł. Ile można zyskać i jak skorzystać ze świątecznej promocji KLUCZ Mobile?

Aby skorzystać ze świątecznej promocji sieci KLUCZ Mobile należy w czasie jej trwania, tj. od 24 grudnia 2018 roku do 31 stycznia 2019 roku, doładować konto jednorazowo kwotą minimum 50 zł. Po wykonaniu doładowania konta należy napisać do operatora za pomocą jednego z poniższych kanałów:

Można również skontaktować się telefonicznie za pomocą infolinii (727899999) oraz mailowo (bok@klucz.net).

Po spełnieniu powyższych warunków promocji, tj. doładowanie konta za minimum 50 zł oraz kontakt z operatorem, użytkownik otrzyma bonus – 30 minut krajowych do wszystkich sieci oraz 1 GB mobilnego internetu.

Z promocyjnego pakietu można korzystać wyłącznie na terytorium Polski. Pakiet jest ważny przez 7 dni od momentu aktywacji. Aby móc korzystać z pakietu, trzeba mieć dodatni stan konta (minimum 1 grosz).

Pakiet zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia zrealizowania doładowania konta. Stan pakietu można sprawdzić bezpłatnie za pomocą ekspresowego kodu USSD *136#.

Promocja nie dotyczy oferty Klucz Internet na Kartę.

REGULAMIN

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o