Szybkie kody USSD

Na tej stronie prezentujemy przydatne ekspresowe kody USSD, przydatne w codziennym zarządzaniu swoim kontem i usługami.

W celu odnalezienia właściwego ekspresowego kodu USSD, prosimy o wybranie operatora z listy rozwijalnej lub o dokonanie wyboru z listy poniżej (przewiń w dół i wybierz sieć)

 

W przypadku stwierdzenia niedziałania kodu, prosimy o informację na adres kontakt@mvno-gsm.pl

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
GrregorryAniaJacekKFafikPabloGold Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
PabloGold
Gość
PabloGold

NJU Mobile. Kody NJU Mobile USSD *127*1# Stan konta ( na kartę ) *128*14-cyfrowy kod zdrapki# Doładowanie konta ( na kartę) *125*14-cyfrowy kod zdrapki# Doładowanie konta z zdrapki Orange ( na kartę) ( działa ) *127*42# Poczta głosowa – włączenie ( na kartę ) *127*42*00# Poczta głosowa – wyłączenie ( na kartę ) *127*12# Poczta głosowa – włączenie ( z rachunkiem ) *127*12*00# Poczta głosowa -wyłączenie ( z rachunkiem ) *127*55# Usługa „Miesio” ( 29 zł / miesiąc) ( na kartę) *127*54# Usługa „do komórkowych” ( 99gr/ na dzień ) ( na kartę) ciekawa oferta i sprawdzona ( koszt 6zł… Czytaj więcej »

Fafik
Gość
Fafik

Jaki jest kod ussd na przekierowanie połączeń na inny nr? Nju abonament

Ania
Gość
Ania

Witam, jestem w duńskiej Lycamobile. Czy podane wyżej kody mogę zastosować w duńskiej lycamobile ?

JacekK
Admin

Nie. Dla duńskiej Lycamobile kody USSD można znaleźć tu:

http://www.lycamobile.dk/dk/bundle

Grregorry
Gość
Grregorry

Wyłączanie i włączanie poczty głosowej w Holandii sms na 1233 o treści UIT (wyłącz) lub AAN (włącz) Potem otrzymujesz sms Uw voicemail wordt over enkle minuten uitgeschakeld. Po kilku minutach poczta nie działa. Czasem trzeba wyłączyć i włączyć telefom. W Amgielskiej wersji to samo 1233 OFF (wyłącz) lub ON (włącz) i dostajesz smś z potwierdzeniem że za kilka minut poczta będzie wyłączona :Your Voicemail will be deactivated in a few minutes. Dziękuję i może komuś info się przyda 😉