Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł dla użytkowników Frii w T-Mobile na kartę

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł miesięcznie to propozycja dla użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii. Pakiet kosztujący 25 zł jest ofertą typu NO-LIMIT, łączącą w sobie nielimitowane rozmowy krajowe (zarówno z numerami stacjonarnymi, jak i komórkowymi), nielimitowane SMS-y oraz pakiet internetu mobilnego.

Poniżej przedstawiamy listę ekspresowych kodów USSD służące do aktywacji w/w oferty i zarządzania nią:

Aktywacja oferty – *140*265#

Sprawdzenie statusu oferty – *140*265*1#

Dezaktywacja oferty – *140*265*2#

Pakiet kosztuje 25 zł miesięcznie i zawiera:

  • nielimitowane rozmowy krajowe z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce
  • nielimitowane wiadomości tekstowe SMS
  • 10 GB mobilnego internetu na krajową transmisję danych

Do pakietu nie wliczają się wiadomości multimedialne MMS. Te każdorazowo będą rozliczane zgodnie z cennikiem taryfy Frii w T-Mobile na kartę.

UWAGA!!!

Aktywacja Oferty powoduje automatyczną dezaktywację każdej z następujących ofert (zarówno w wersji od razu płatnej jak i „na próbę”): Pakiet 2 w 1”, „Pakiet 3 w 1”, „Pakiet 4 w 1”, „Frii Rozmowy w T-Mobile i Heyah”, „Frii SMS-y do wszystkich”, „Frii Internet”, „Internet 250 MB”, „Internet 500MB”, „Internet 1 GB”, „Internet 3 GB”, „Internet 6 GB”, „Internet 250 MB na dzień”, „Internet STRONG LTE”, „12GB gratis po doładowaniach”, „Ekstra Internet”, „Ekstra Internet Wygodniej”, „Pakiet 30 minut do wszystkich sieci”, „Pakiet 60 minut do wszystkich sieci”, „Pakiet 120 minut do wszystkich sieci”, „120 minut w T-Mobile i Heyah”, „600 minut w T-Mobile i Heyah”, „ JUMP! na kartę”, „Nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile na 7 dni”, „Nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile na 30 dni”, „Nielimitowane rozmowy do wszystkich na 30 dni”, „Nielimitowane rozmowy do wszystkich na 7 dni”, „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet za przeniesienie numeru do T-Mobile na kartę”, „Bonusy za rejestrację”, „1000 SMS-ów do wszystkich”, „1000 SMS-ów w T-Mobile i Heyah”, „Darmowe Rozmowy i SMS-y w T-Mobile”, „Bez limitu za 1 zł dziennie”.

Więcej o ofercie można dowiedzieć się z regulaminu, który załączamy poniżej:

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB

Przed aktywacją oferty upewnij się, że promocja jest wciąż aktualna. Sprawdź również posiadaną przez siebie taryfę.